Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez száradási csík...

Szerintetek ez száradási csík vagy nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek eldönteni, hogy ez most mi, xepil teszt mensi előtt 1 nappal ilyen lett...elsőre azt mondtam pozitiv de elbizonytalanodtam, már ellőttem az utóbbi 10 hónapban jópár tesztet de ilyen még sose volt, és időn belül lett ilyen, de nem rögtön, kellett neki 3-4 perc...volt már valakinek ilyen a tesztje?


[link]



2013. szept. 8. 10:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szia!gratulálok!Ez bizony pozitív!Majd töltesz fel képet ha erősebb lesz :)
2013. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
dejó hogy ilyen sokan igy látjátok, 2 nap múlva csinálok egy másikat reggeli vizeletből, és töltöm azt is :) és köszönöm mégegyszer :)
2013. szept. 8. 11:06
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is pozitív. Gratulálok :-D
2013. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is ilyenre vágyom már hónapok óta: ez pozitiv! Gratula! :)
2013. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, megy a drukk hogy mihamarabb ilyen legyen a te teszted is, mióta próbálkoztok?nekünk ez volt a 9. hónap, már azon voltam ha most is megjön irány a doki, hátha baj van, de szerencsére ígyis irány a doki majd csak nem mindegy miért... :)
2013. szept. 8. 15:15
 16/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a ma reggeli tesztem 25-ös tesztel még mindíg halvány, de már egyértelműen pozitív, biztos nem száradási csík :))) eddig el se mertem hinni, 9 hónap után végre itt a kis boldogságom, mindíg utáltam amikor azt mondták ne görcsölj rá, de igazuk volt, előző hónapban nyaralni voltunk, és az lekötött, nem volt időm ezen görcsölni és tesség itt a kis bébym  kitartás lányok, akiknek még várat magára a csoda
2013. szept. 10. 13:27
 17/23 A kérdező kommentje:

Jah , olyan boldog vagyok hogy a képet be se linkeltem :)

[link]

2013. szept. 10. 13:27
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
:) az előző is egyértelmű volt, de ez már teljesen az :) gratulálok :)
2013. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. szept. 10. 17:30
 20/23 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagy azóta?:)
2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!