Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. tabit szedek már fél...

Fog. tabit szedek már fél éve, és a barátom így se élvez el bennem. Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mégis attól félek, hogy terhes vagyok, mert vasárnaptól rosszul érzem magam: hasfájás,hányinger, melleim is megduzzadtak(menzi előtt is megszoktak).menzimet csütörtökre várom. lehetek terhes?18 éves vagyok
2008. júl. 2. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos, h nem vagy terhes,ez arra utal, h hamarosan meg fog jönni!
2008. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hallottam már olyan esetről, hogy valaki fogamzásgátló mellett eset teherbe. De ennek kicsi az esélye. Ebben a nagy melegben nem ettél esetleg valamit ami ezeket a tüneteket okozhatja?
2008. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem leirni,hogy az anyum nem rég volt beteg, hasfájás, hasmenés,hányás.lehet hogy tőle kaptam el,mert ez most a városunkban járvány. de mégis minden menzi előtt attól félek, hogy terhes leszek,mert az anyum agyoncsapna ha az volnék. még azt se engedi, hogy lefeküdjek a barátommal vagy csak ott aludjak náluk, pedig már 8 hónaja együtt vagyunk.
2008. júl. 2. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Fú, lehet, hogy szemmel vert valaki. Vagy belédnézett egy gyereket. Mit lehet ma már tudni?
2008. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!