Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38 napon járok, tegnap pozítiv...

38 napon járok, tegnap pozítiv lettem, mikkor érdemes orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
31 napos ciklusaim szoktak lenni, alig bírom elhinni, hogy pozítiv lett a teszt. Egy babalapon olvastam , hogy most lehetek kb.5 hét és 3 napos, de úgye kb.3 hetes valójában, így mikkor érdemes elmennem dokihoz? Jövőhéten még korrai úgye?
2008. júl. 2. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, szerintem akár már a jövő héten is mehetsz dokihoz, a petezsákot már fogja látni!
2008. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, és GRATULÁLOK!
2008. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok::)))de csak 2het mulva megyek ,mert akkora mar,lathatja hogy ha esetleg mehenkivuli,meg,hogy renben vane minden.Sok sikert,neked is!
2008. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nagyon türelmes tudok lennei, csak ott legyen a picuri, és már szeretném megpillantani a kis pontott, azért kérdezem, hogy csak azért nem szeretnék még korrán menni, hogy a petezsákot lássa, mert úgye úgy is visszahívna 2 hétre rá, ha nem érzek semmi különöset akkor várhatok vele még 2-3 hetet, nem?
2008. júl. 2. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráérsz a menstruáció kimaradása után 2 héttel elmenni!Ezt tartják az orvosok ideálisnak!
2008. júl. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az pont jövőhét, hisz június 26.-ára vártam. Akkor még tényleg nem korrai?
2008. júl. 2. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én vártam a 7. hétig, mert akkor már lehet hallani is a pici szíve dobogását. Szerintem megérte várni ezért az élményért.
2008. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia gratula nmeked.bár csak már én is...
2008. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!