Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek még reménykedhetek?

Szerintetek még reménykedhetek?

Figyelt kérdés
26-án (hétfőn) kellett volna megjönnie. Előtte való csütörtöktől szurkált a hasam, görcsöltem. 26-án tetőzött minden fájdalmam, elkezdtek a melleim is megduzzadni. Kedd óta viszont semmi más tünetem nincsen csak a melleim duzzadtabbak. Természetesen a menzesz nem jelentkezett, és a mai napig nem is érzem, hogy meg fog jönni. Tegnap előtt délután erős hányingerem lett, és tegnap reggel a tömegközlekedésen is oda kellett figyelnem, nehogy rosszul legyek. Tegnap délelőtt csináltam egy tesztet de totál negatív :( Szerintetek még van esély rá, hogy pár napon belül kimutatja? vagy lehet csak áltatom magam.

2013. aug. 31. 14:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hűűű :) akkor szerintem baba :) nagyon drukkolok :)
2013. szept. 1. 15:02
 12/12 anonim ***** válasza:
köszönöm :) holnap reggel csinálok tesztet, remélem baba :)
2013. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!