Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy igencsak rendszertelen a menzeszem, így erre nem tudok alapozni. Szóval július 26-án voltam együtt a párommal, aztán augusztus 9-én volt egy nagyon enyhe, még pecsételőnek sem nevezhető vérzésem, ami 10-én már nem, majd 14-15 ismét, aztán legközelebb 19-én ugyanez. Azóta semmilyen vérzésem nem volt, csak kitartó derékfájás, mellfeszülés, ma reggel pedig borzalmas hányinger és húsundor, ami még most délután is tart. Tesztet legközelebb hétfőn tudok venni.
2013. aug. 31. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Esélyes, de ne reménykedj, mert, ha mégsem, akkor te fogsz csalódni. Tesztet miért csak hétfőn tudsz venni? Majd írd meg, mi lett. Drukkolok, hogy baba legyen.
2013. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok "internetes teszt", ezt legközelebb skkor fogod megtudni mikor pisilsz a tesztre.


De kérdezhetek valamit??

Aug.óta , már ne is haragudj.... Nem volt időd tesztet venni?:-) mármint úgy aug. Közepe fele?


36+2

2013. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!