Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A helyzetem elég bonyolult, a párommal nem szexeltünk jó ideje csak petting volt ott viszont dörgölőztünk egymáshoz (lovagló póz stb.) Kb egy hete reggel olyan szintű rosszul lét kapott el reggel hogy azt hittem ott esek össze. Minden elsötétült,hányingerem lett és iszonyat mód szédültem. A menstruációm ugyan megjött időben, de ezt nem is nevezném annak, borzasztóan kevés jött és inkább barnás mint vér. A melleim pedig nagyon duzzadtak és fájnak, ám ez gondolom lehet a "menstruáció" miatt is. Az a baj, hogy annyiszor volt már ilyen vaklárma a terhességgel hogy már úgy vagyok vele hogy túl reagálom minek vegyem a teszteket úgysem vagyok terhes, de inkább megkérdezem hátha valakinek volt már hasonló. Nagyon köszönöm!
2013. aug. 31. 01:46
 1/1 anonim válasza:
Nekem gyogyszervaltastol 3honapba maradt ki csak 4.be jott meg, az azert nagyobb panik...de vegyel egy tesztet nem abba a 4-500ftba halsz bele
2013. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!