Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem 2 évig, de most abbahagytam július 19-én. július 22-én meg is jött rendesen. Azóta nem védekezünk a párommal. Terhességre utaló tüneteim vannak, fájnak a melleim, a mellbimbóm nagyon érzékeny, a méhemnél néha szúró érzéseim vannak és néha úgy görcsölök, mintha meg akarna jönni, de enyhébben. 27-én kellett volna megjönnie,de csak fehér krémesszerű folyásom van. Tegnapelőtt csináltam egy tesztet reggeli vizeletből, ami nagyon halvány 2csíkos lett. Rá egy napra 2 tesztet is csináltam. Az egyiken nem látszik semmi, a másik nagyon halvány 2 csíkos. Ma nem teszteltem, megvárom a holnap reggelt. Szerintetek terhes vagyok?
2013. aug. 30. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem nagy esélyed van rá, hogy terhes vagy:)
2013. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan tesztekkel teszteltél?

Szerintem esélyes, hogy valami van.

2013. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2x csináltam x-epiles tesztet, az egyiken halvány csík lett a tegnapelőtti. A tegnapin semmi nem volt. És csináltam egy one step tesztet ezen is halványan látszódott a csík.
2013. aug. 30. 11:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Várj néhány napot és csinálj újra tesztet (első voltam)
2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, esetleg feltudnád tölteni a képet, úgy mi is "érdemibb" választ tudunk adni.
2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a baj h gyenge minőségű a telefonomon a kamera, és ha lefényképezem még inkább nem látszik...:/

pedig szívesen feltenném...

2013. aug. 30. 11:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Eselyes :-) Es nagyon szerencsesnek mondhatod magad ha egyböl sikerült.:-) Szoritok.:-)
2013. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon is esélyes!
2013. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igazából nem terveztünk babát, de ha jön akkor nagy szeretettel vàrjuk:)

már bele éltük magunkat a párommal, elég nagy csalódás lenne ha mégsincs baba.

2013. aug. 30. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csalódtok,baba lesz :) Tesztelj pár nap múlva újra.
2013. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!