Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem 2 évig, de most abbahagytam július 19-én. július 22-én meg is jött rendesen. Azóta nem védekezünk a párommal. Terhességre utaló tüneteim vannak, fájnak a melleim, a mellbimbóm nagyon érzékeny, a méhemnél néha szúró érzéseim vannak és néha úgy görcsölök, mintha meg akarna jönni, de enyhébben. 27-én kellett volna megjönnie,de csak fehér krémesszerű folyásom van. Tegnapelőtt csináltam egy tesztet reggeli vizeletből, ami nagyon halvány 2csíkos lett. Rá egy napra 2 tesztet is csináltam. Az egyiken nem látszik semmi, a másik nagyon halvány 2 csíkos. Ma nem teszteltem, megvárom a holnap reggelt. Szerintetek terhes vagyok?
2013. aug. 30. 11:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is baba lesz. Nekem is a görcs, a mellbimbó érzékenység, és a krémes fehér folyás voltak a legelső jelek. Én a nem várt mensi után 5 nappal teszteltem erős pozitívat. Drukkolok :-D
2013. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!