Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás és azaliát szedők,...

Szoptatás és azaliát szedők, akik teherbe estek véletlenül, hogyan vettétek észre?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, szoptatok, bár éjszaka már nem. azaliát szedek, mensesem még nincs szülés óta. volt, hogy elfelejtettem bevenni, és az órapontosság sem megy. félek, hogy észre se veszem, ha terhes leszek. minden héten nem csinálhatok tesztet...

2013. aug. 30. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Kombináljátok óvszerrel,és akkor tuti,hogy nem esel teherbe.
2013. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a telodon állitsd be az ébresztőórát minden nap ugyanarr az időpontra és nem fogod elfelejteni:) én is igy csinálom
2013. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az óvszertől viszketek...de a telómat beállítom!

igazából én hurkot vagy spirált szerettem volna, de a dokim szerint fiatal vagyok hozzá :/

néha vannak furcsa tüneteim, de lehet hogy csak azért, mert félek hogy máris becsúszik a kistesó.

2013. aug. 30. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy kösd valami napi rutinhoz amit sose felejtesz el. Én a reggeli kávéval kapcsoltam össze,azt sose felejtem el :)

Én 7 hónapja szedem,mindig beveszem de így is neha ráparázok,hogy nem vagyok-e terhes,mert nekem sem jött még meg.De nem lettem terhes.

2013. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért nincs mensesetek szülés óta mert szünet nélkül szeditek a gyógyszert.Bocs ez csak egy megjegyzés hogy ezen nincs mit csodálkozni.Én is szedtem 8 hónapig aztán amikor nem szoptattam elkezdtem szedni egy normál gyógyszert és amikor következett volna hogy meg kell jönnie nem jött meg.Teszt+vizelet negatív ,doki mondta szedjem tovább majd köv hónapban biztos megjön.Hát kimaradt akkor is .Én dokim szerint9 hetes volt a babikám már akkor ,amikor mentem 12 hetes uh-ra a profi uh-val 16 hetesnek mondták.Nem tudom hol volt a hiba.Utólag vissza gondolva rossz volt a "gyomrom"de mivel negatív lett minden tesztem azt gondoltam vmi vírus miatt.
2013. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó és egészséges babád született?
2013. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen.annak ellenére hogy 2 hónapig szedtem mellette a gyógyszert nincs szerencsére semmi baja.Már 3 éves.
2013. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én azt tanultam erről még az egyetemen, hogy ha szeded mellette a fogamzásgátlót, már mint terhesség alatt az elején, amikor még nem tudod, az nem káros. viszont abbahagyás után nem hiába kell 3 hónapot várni a babával, akkor kockázatosabb, és nagyobb a valószínűsége vmilyen rendellenességnek.
2013. aug. 30. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es örülök:)
2013. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!