Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene a számolásban?

Valaki segítene a számolásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július 19-én volt az utolsó menszeszem első napja.

A ciklusaim nagyjából 32 naposak.

Aug. 23-án pozitívat teszteltem.

Aug. 26-án a vérvétel is megerősítette, hogy terhes vagyok, de a hüvelyi Uh-on nem látott az orvos semmit. (Petezsákot se, semmit.)


Azt mondta a dooki, hogy még nagyon az elején járhatok, azért nem látszik semmi.



Szerintetek mikor lehetett a fogamzás, és most hány hetes terhes lehetek? (Ismétlem: 23-án már kimutatta a teszt.)


Nagyon köszönöm!!!



2013. aug. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok:)

Most 5 hetes 4 napos terhes vagy, és kb. aug. 6-án lehetett az ovud.

Ha rendre 32 napos a ciklusod, akkor ezek a számok elég valószínűek, ha változó, akkor egy picit ez is módosulhat.


Mennyi volt a hcg-d a vérvételen?

2013. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ezt még egy darabig az utolsó menstruáció első napjától fogják számolni, tehát kb. 5 hét 4 napos a terhesség (ma). És ehhez normális szerintem, hogy nem látott a doki semmit, főleg, ha nem is egy csúcsszuper gépe van. Nekem először a 6. betöltött héten kellett mennem valamikor


Később majd az ultrahangvizsgálatok alapján pontosítanak szülési dátumot, ha szükséges, de addig így számolják. A fogamzás napját senki nem tudja megmondani neked szerintem így :)

2013. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy ilyen gyorsan válaszoltok.

Szóval normális ezekkel az adatokkal, hogy semmit sem lát? Huh.. azért ez némi könnyebbséget jelent.


A hcg-m 784, progim 25,8 de azt mondta a doki, hogy ez semmit nem jelent, ők nem ez alapján számolnak.

2013. aug. 27. 13:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, a lényeg lemaradt: szóval azon vagyok ki, hogy nem látott a doki semmit. Még a terhességem tényét is megkérdőjelezte, azért küldött vérvételre!
2013. aug. 27. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Aha, akkor alacsonyan növekszik a hcg-d.

Azért nem látott semmit, mert 1000-1500 HCG érték alatt az UH még nem látja a terhességet, főleg, ha régebbi masina.

Kell visszamenned vérvételre később?

Vagy mikor mész a kövi UH-ra? Az is lehet simán, hogy később volt ovulációd.

2013. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem küldött újabb vérvételre.

Mondtam neki, hogy jövő héten el kell utaznom, és csak 3 és fél hét múlva jövök haza. Azt mondta, hogy majd akkor menjek, ha hazajöttem.


(Azért bejelentkeztem jövő péntekre Uh-ra abban a városban, ahova el kell utaznom. Fejre is állnék több, mint 3 hétig :))

2013. aug. 27. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonló volt a helyzet nálam is. Még az hüvelyi ultrahang sem mutatott semmit. Aggódtam, mert már volt vetélésem, de következő kontrollon már látszott a petezsák. Szívhang még nem, de köv. kontrollon biztosan az is lesz. :))
2013. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló volt a helyzet, 5 hét 2 naposan mentem Uh-ra már vártam hogy petezsákot látunk, de semmi:( Riogattak hogy lehet méhen kívüli, meg aztán vígasztaltak hogy túl kicsi a mérete még nem látható Uh-on. Csináltak hcg-t 558 volt, rá két napra újból hcg-t néztek már csak a fele volt, sajnos elment. Én már akkor sejtettem mikor nem láttak még egy nyamvadt petezsákot se, hogy ennek megint nem lesz jó vége. De nálad még lehet hogy korai, bár nekem már 4 hetes és 3 naposan 3 mm-es petezsák látszódott. Ez attól is függ, hogy mikor fogant. Nem megijeszteni akarlak félre ne érts, de nálam sajnos így történt.
2013. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ment a zöld érintés mindenkinek.

Kedves utolsó, sajnálom, ami történt veled. Remélem, azóta lett másik babád.


Egyenlőre bízom abban, hogy két doki szerint sincs ok az aggódásra. Csak nekem egyszerűen nem megy ez a kimatekozás. Szóval itt van egy kis para.

2013. aug. 27. 14:18
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon szoktam kiszámolni. Sajnos nem lett még azóta babám, mert ez most május végén történt, és 3 hónap pihi lett előírva, és most ebben a ciklusban próbálkozhatunk megint:)

Sok szerencsét neked!

2013. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!