Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek könnyen teherbe?

Hogyan essek könnyen teherbe?

Figyelt kérdés

Tudnátok tanácsokat adni, hogy könnyen teherbe essek?

Ezen a héten van még fog.gátló tabim (Jangee-t szedtem 3 hónapig, ez a 3ik hónap), és utánna abbahagyom, mert babát szeretnék. Ez elött is próbálkoztunk 5 hónapig, sajnos nem történt semmisem. A Jangee-t is azért kaptam, hogy beállítsa a ciklusomat, a hormonjaimat.

Az utolsó ciklusom 2013.08.08

Kinek, hogy sikerült milyen módszerrel és könnyen teherbe esnie? Illetve sikerülhet egyből a következő hónapban a baby?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Szép napot nektek.



2013. aug. 27. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló egészen addig teszi szabályossá a ciklusod amíg szeded, amint abba hagyod a szabálytalan hormon működés újra kezdődik. Szerintem ez nem lesz megoldás a problémádra. Egy átlag egészséges párnak is 6 hónap mire jön a baba, ha szabálytalan a mensid akkor pedig kb. 1 éven belül fog jönni a baba. Persze ettől még jöhet akár az első hónapban is, ezek csak átlag értékek. Ha 2 évig nem jön a baba akkor érdemes orvosi segítséget kérni. Ettől még elmehetsz endoklinológushoz hormon vizsgálatra, hogy azzal is haladjon a dolog, de közben folyamatosan próbálkozni kell a babával. Szabálytalan ciklus esetén érdemes hőmérőmódszert, ovu tesztet, méh nyak nézegetést, hüvely váladék nézegetést is bevetni, valamint 2-3 naponta együtt lenni. Nekem elegem lett az össze hülye programozott nézegetős módszerből és hagytam az egészet a fenébe. Egy nap volt mikor este észleltem a tojás fehérje nyákot (este férjem dolgozott), de reggel elkaptam, ma már 30 hetes a pocaklakóm. E-vitamin-t szoktak ajánlani, palástfű és cickafarkfű tea ivását (nem vagyok jártas, de asszem hónap első felében cickafarkfű teát második felébe palástfűt kell inni) ha pedig hónapok óta nem jön a baba akkor orvos ír fel closty-t ami serkenti a peteérést, valamint orvos tudja nézni növekszik e petesejt, esetleg vérvételből megnézik mikor van itt az idő a próbálkozásra.
2013. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!