Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Könnyen teherbe tud esni az...

Könnyen teherbe tud esni az olyan, aki úgyvan együtt a párjával hogy közben mestruál?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat szeretnék, szerintem elég gusztustalan az hogy

Úgy szeretkezik a pasival hogy mestruál, merr hogy így Könnyebb a teherbeesés! Szerintetek? Vàlaszokat várok. Köszönöm.


2012. szept. 3. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Van olyan, akinek ilyenkor van több esélye, de nem átlagos.


Ha már évek óta akarnak gyereket, és másként nem sikerül, akkor sokan nem foglalkoznak a gusztusossággal. Ha elötte alaposan kiöbliti magát a nö, akkor annyira nem vészes.

2012. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Êrtem. Hát mi 4hónapja próbálkozunk de semmi nem jön össze,

De énis gondoltam rá hogy ugy leszek a pasimmal hogy közben mensizek mert ugy állitólag könnyen teherbe esek.nem tudom hogy ez mennyire igaz!?????

2012. szept. 3. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM!! Gondolj bele, a menstruációkor éppen a meg nem termékenyített petesejt és a levált méhnyálkahártya ürül ki. Az újabb petesejt csak a menzesz után érik. A menzesz alatt bejutó hímivarsejtek nem fognak petesejtet találni a petevezetékben, hiszen az még csak akkor érik. Mire megtörténik a tüszőrepedés, addigra a spermiumok rég elpusztulnak. Mellesleg a méhfalnak is fel kell készülnie a megtermékenyített pete befogadására. A ciklus félidejében van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Mellesleg szerintem nem is tanácsos menzesz alatt szeretkezni, mert ilyenkor sokkal könnyebben fertőződhet a méh.

Te hallottál ilyet, hogy valaki így esett teherbe?? Meg lennék döbbenve!! Szerintem ez pont egy biztos fogamzásgátló módszer, ha menstruáció alatt szeretkezünk.

2012. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. Válaszoló: három ismerösöm is ilyenkor esett teherbe.

Kettö azt hitte, amit te, hogy ez a legbiztosabb módszer a terhesség elkerülésére.

A harmadik több mint 4 éveig próbálkozott mindenféle módszerrel, és csak amikor az orvos javasolta, hogy menzesz ALATT legyenek együtt, akkor jött össze a baba.


Általában a legtöbb nönek tényleg a két menzesz között félidöben van peteérése, de az is eléggé ingadozó, hogy mikor van, viszont sokaknak ettöl eltérö idöben van.

Ezen kivül még létezik a spontán peteérés, amikor maga az aktus vált ki tüszörepedést. (Pl ezért van, hogy a megeröszakolásból vagy az elsö alkalommal sokkal nagyobb számban lesz terhesség, mint ami valószinü lenne)


SZóval, ha valaki nem akar gyereket, az jobb, ha megjegyzi, hogy olyan nap nincs, amikor egy nö nem eshet teherbe.

2012. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szóval sem mondtam, kedves negyedik, hogy ilyenkor nem lehet teherbeesni. Hanem azt, hogy néhány órája kérdéseket tett fel az illető a peteérés és ovuláció témakörben, ahol hasznos linkeket kapott. Ha végigolvasta volna, tudná a választ. De nem teszi. Unatkozik. Még csak most indult el a suli. Van ilyen.
2012. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-5: EZt irtad: "Szerintem ez pont egy biztos fogamzásgátló módszer, ha menstruáció alatt szeretkezünk."


Ez magyarul annyit jelent, hogy szerinted ilyenkor nem lehet teherbe esni...

2012. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú!! Lányok, asszonyok!! Itt valami hatalmas félreértés van. Én a 3. azaz a 19:03-as válaszoló vagyok, ellenben a 19:34-es szöveget nem én írtam. Viszont a 19:31-es reagálása nekem szólt. Igaza is van, utánaolvastam, valóban teherbe lehet esni a menstruáció alatt is, csak ritka az ilyen. Ezért is válaszolnám a kérdezőnek, aki arra volt kíváncsi, hogy KÖNNYEN teherbe lehet-e esni: nem lehet könnyen, mert normál esetben olyankor nincs érett pete, de előfordulhat. A kivétel mindig erősíti a szabályt!! Kívánom, hogy jöjjön össze a baba!!
2012. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, azért irtam ki több kérdést is az oldalra,

Mert kiváncsi voltam hogy ti mit gondoltok, és nemcsak szórakozok vagy unatkozok nincs szàndékomban, de akinek nem tetszik a kérdésem az ne válaszoljon rá...ennyi.:P


remélem minél hamarabb összejön:) köszönöm

2012. szept. 4. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!