Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha aug.10-én jött meg utoljára...

Ha aug.10-én jött meg utoljára,23-24-én volt peteérésem (akkor is együtt voltunk) a ma reggeli hőm is 36.7C akkor ez már szinte biztos, hogy nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
Rendszeres 29 napossak a ciklusaim.
2012. szept. 2. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
(ja) 6-ra nem várom.
2012. szept. 2. 21:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Önmagában 1 napi hőmérséklet értékéből nem lehet következtetni semmire! Ha minden nap méred a hődet, és felrajzolod grafikonra, akkor látod, hogy ovulácó után pár tizedet feljebb megy (ha terhes vagy, ott is marad, ellenkező esetben mensi előtt 1 nappal, vagy mensi első napján leesik). Ha valakinek ovu előtt 36,3 mondjuk a hője, akkor 36,7 lehet ovu után, az téves elképzelés, hogy csak 37 feletti hő jelent terhességet, mert a saját szervezetedhez, alaphődhöz kell viszonyítani, lényeg, hogy legyen meg a pár tized emelkedés a ciklus előző feléhez képest.

Szóval attól, hogy 36,7 a hőd, még lehetsz terhes.

2012. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!