Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért használ valaki ovulációs...

Miért használ valaki ovulációs tesztet anélkül, hogy tudná pontosan hogy is működik? Miért gondolja hogy ovulál, met lát még egy csíkot?

Figyelt kérdés
Egyre többször belefutottam itt a GYK-n abba, hogy sokan panaszkodnak hogy így rossz, úgy rossz az ovuteszt, meg pozitív két hete stb........mikor csak 10 percet kellene rászánni az életéből hogy pontossan utánnanézzen mi is az az LH hormon, pontosan mi az ovulációs teszt, mikor pozitív,mikor kell próbálkozni, hogy kell jóslásra használni?
2013. aug. 26. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Rengeteg a funkcionális analfabéta aki még a használati utasítást sem tudja értelmezni. Én kb. 3x írtam le itt a gyakorin, hogy hogy kell nézni és nem én vagyok az egyetlen, mégis nap mint nap újabb kérdés jön.
2013. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mindig és akkor Ő az okosabb.....:(

hiába folyás ide vagy oda, fájdalom ide vagy oda,ciklus.hu hova húzta be, az LH hormon adja a parancsot a tüszrepedésre.

2013. aug. 26. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:

talán mert rossz a használati utasítás. ugyanis az van benne, hogy csak akkor van peteérés, ha erősebb a tesztcsík.

én a menstruáció után minden nap használtam és maximum 2 napig volt nagyon halvány csíkom. el is könyveltem a sikertelen hónapot, ennek ellenére nemsokára szülök. és sok ilyet olvastam.

2013. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van ilyen, persze. Én is hallottam már, hogy volt akinek szinte semmi csíkja nem volt, és van a másik véglet, hogy hol erősebb, hol gyengébb, hol reggel, hol este, de mindig ott a csík!


A legtöbben nem drogériákban veszik az LH tesztet a borsos ára miatt, hanem internetről rendelik. Onnan nem igazán kapnak használati utasítást, jön pufis boríték, benne a sok teszt, és ennyi.

De akkor is utánna kell nézni, nem csak vaktában lövöldözni a tesztekkel.

Lehet halvány, lehet hogy valaki "lemarad" a pozi tesztről, mert körbepisili. Simán lehet. Egyszer volt annyi tesztem, hogy reggelente is teszteltem, és előtte este halvány, reggel nagyon erős konkrét két csík, estefelé meg megint halvány.

A teszt nem hazudik. Ha nem emelkedik meg az LH a szervezetben nincs is tüszőrepedés, tehát kizárt. Vagy rossz a teszt, vagy körbelőtte.

2013. aug. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!