Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este felfigyeltem...

Tegnap este felfigyeltem valamire! Vajon ez mi lehet? És mit jelenthet? Áttetsző és nyúlós nyálka?

Figyelt kérdés
Tegnap este felfigyeltem egy áttetszó nyúlós nyálkára! Ilyet még nem tapasztaltam, csak tojásfehérje szerűt! Ez most miért lehetett? Ma vagyok a 15. napon, elvileg a napokban van az az idő! Vasárnap és tegnap is volt szex. A kismama.hu oldalon kiszámoltam a termékenységkalkulátorban, hogy csütörtökön van az aktuális nap. Akkor ma mi volt ez az átlátszó nyálka? A ciklusaim 30 naposak egyébként! Köszönöm a segítséget! Nagyon várom a válaszokat!
2008. júl. 1. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez a peteérés egyik legbiztosabb jele! hajrá!!!
2008. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, hogy most adjunk bele mindent, mert bármikor "bekövetkezhet"?
2008. júl. 1. 07:42
 3/5 anonim ***** válasza:
azt bizony! azt szokták ilyenkor javasolni,hogy két naponta,de lehet azt minden nap,mert az a biztosabb! sok sikert!
2008. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az áttetsző, nyúlós nyálkát nevezzük tojásfehérje szerű nyáknak. Lehet pé is, de lehet a kiürülő sperma is. A kalkulátorok csak nagyjábóli időpontot adnak meg, arra hagyatkozni nem érdemes, inkább a test jeleit kell figyelni. Ha a nyák vízben feloldódik, akkor nem a kiürülő sperma (mivel az vízben nem oldódik fel), hanem vszínű a pé jele.
2008. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez amit láttam és a kezemben is volt, tuti nem sperma volt ami kiürűlt belőlem - asz előző hozzászóló szavaival élve - ! teljesen áttetsző volt! Volt már hogy kifolyt belőlem igaz, de annak korántsem volt ennyire átlátszó a "színe"! Tehát akkor ez most mi? Lehet pé?
2008. júl. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!