Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véres nyálka darabok, ez most...

Véres nyálka darabok, ez most ilyen mensi, vagy vetélés, esetleg terhesség?

Figyelt kérdés

Tabit már hatodik hónapja nem szedem és augusztusban volt meg utoljára.Voltam dokinál,a vizsgálatok szerint egészséges vagyok, se cisztát se semmit nem látott hüvelyi UH-án.Adott folsavat és mondta hogy várjunk legalább fél évet, hátha magától visszaáll a dolog, nem akar rögtön hormonokkal teletömni.

Elözö hónapban ittam cickafark teát és egy hete kezdödött hogy elöször rózsaszínes nyákot töröltem egyszer egy nap, aztán volt hogy fris véres nyákot és amikor zuhanyoztam kicsi véres nyálka darabok jötte ki de nem sok.Azt gondoltam hogy megjött mert nekem mindíg amióta mensim van úgy szokott megjönni hogy bövérzéssel véres nyálka darabok távoznak - nem nagyon fél centis max.- ezért nem gondoltam semmi rosszra. Viszont most nin bö vérzés, nincs derékfájás és nem is görcsölök úgy ahogy mindíg szoktam ha normálisan jön meg. A melleim érezhetöen nagyobbak lettek, és elözö héten többször szédültem is. De ez nem igazi vérzés, mert van olyan nap, hogy egyáltalán semmi nem jön mint tegnap és ma reggel megint véres nyákot töröltem délután meg egy nagyon picike alvadtvért - kb. akkora volt mint egy kisebb szem lencse-. Néha éreztem enyhén fájni a petefészkemet és a méhemet, de közel sem görcsölt...

Vettem tesztet is két napja csináltam meg mind a kettöt egyiket délután másikat elsö viezeletböl és negatív lett mind a kettö.Szerintetek ez most ilyen furcsán jön meg hosszú idö után - az orvos ezt mondta a telóba amikor idöpontot akartam kérni, szerinte ne aggódjak várjam ki a következö havit- vagy azért csináljak hétvégén még egy tesztet? A hányinger és szédülés nem lehet terhes tünet, mert történt velem - akkor még szüz voltam- hogy úgy jött meg hogy egésznap összevissza hánytam szinte majdnem szünet nélkül...Már nem tudom mit gondoljak, van aki volt hasonló cipöben?


2010. dec. 9. 15:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!