Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs nyálka mindig...

Az ovulációs nyálka mindig szintelen?

Figyelt kérdés
nekem sose teljesen szintelen.van hogy teljesen halvány sárga van hogy vöröses de nem úgy mint a vér hanem olyan bronzos narancssárgás szinü ez normális?a folyásom ált krémes de néha abba is van pici világos sárga nyálka db ok.bocsi de ezt nem tudom máshogy leirni.panaszom nincsen nem viszketek stb.volt valakinek hasonló?normális ez?
2011. márc. 31. 06:44
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem is ez van de nekem majd minden nap. voltam dokinál vele mert nagyon idegesit h mindenem ilyen fehér vagy sárgás foltos lett tőle, de a doki szerint nincs semmi bajom. :S remélem valaki okosabb lesz mint mi. :)
2011. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!