Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után próbálkozunk a...

Missed ab után próbálkozunk a babával már kb fél éve, de nem jön. Számíthatok a petevezetés átfújásra? Jelenleg clostylbegitet és bromot szedek. Ugye lehet altataásban is?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én orvosom addig nem adott semmilyen petesejt-érlelő gyógyszert, míg nem volt biztos benne, hogy átjárhatóak a petevezetékeim. Nekem a korábbi vetélésem miatt laparoszkópiás műtétet javasolt, ahol méhtükrözést és átjárhatóságit is csináltak, hogy megnézzék, az előző terhességem nehogy azért volt sikertelen, mert szervi gond van. Ennek az volt az előnye, hogy ha eltérést tapasztaltak volna, azonnal megoldják. Nekem szerencsére nincs szervi bajom, "csak" endometriózis, aminek a kezelése folyamatban van. A műtét hátránya a 3 nap kórház és utána 1 hét óvatos mozgás, de semmi fájdalom v. kellemetlen dolog.
2009. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező nem tudom a választ és bocsi csak a válaszadótól szeretném kérdezni milyen gyógyszert kap meddig kell szedni és közbe lehet-e a babával próbálkozni.NEkem is ez van most okt 6-án volt laparoscopiás mütétem,két hét múlva megyek vissza az orvoshoz.
2009. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolónak: 2 hétig kell Danovalt szednem (600 mg)a műtét utáni naptól, utána GNRH analóg kezelés 3 vagy 6 hónapig. Erre először csütörtökön megyek.
2009. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!