Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha most 4 hetes lehetnék...

Ha most 4 hetes lehetnék akkor az nem baj, hogy még az orvos nem látott semmit? Vagy akkor az azt jelenti, hogy lehet nem vagyok babás?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
a doki nemmondta a méhnyálkahártyádra hogy vastag e vagy vékony?
2008. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lát ilyenkor semmit , majd 5-6 hetesen , addig meg teszttel ellenőrizheted, mert az előb tudja.
2008. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de azt látnia kellet volna hogy a méhnyálkahártya vastag e. szoval nemhiszem hogy baba.
2008. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4hetes? Az egy normális ciklus hossza és te már honnan tudod akkor hogy terhes vagy!Ilyenkor nem is szoknak még orvoshoz menni,mert úgy is csak vissza hív 2-3hét múlva ha fennt áll a terhesség gyanúja!!!
2008. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valamilyen adatokat bediktált a nővérkének,de nem is nagyon értettem.Végig azt kérdezte,hogy ha terhes vagyok meg kívánom-e tartani.Mást nem mondot,majd egy hét múlva kell visszamenem,de a teszt pozitív lett:)
2008. jún. 30. 18:47
 6/10 A kérdező kommentje:
A szüléskalkulátor szerint.Tudom az nem pontos,csak kíváncsi voltam.
2008. jún. 30. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor az vagy. és a várható mensi után 1 nappal mentem (én is 4hetesen) és nekem sem látott semmit, csak egy halvány foltot, két héttel később meg 12millis petezsákot:-) Gratula vigyázz magatokra:-)
2008. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is akart lenni:-)
2008. jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól,hogy az orvos a 4.héten még nem lát semmit,lehetsz terhes.Mivel a ciklus közepe felé van a peteérés(2 hét),és a megtermékenyítést követően a 10 nap körül van a beágyazódás(+ 1-1,5 hét)ezért a te babád még csak most kezd berendezkedni odabent! :))
2008. jún. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5 hetesen lehet látni általában petezsákot. 4 hetesen Nekem sem látott a doki még semmit, csak 10 mm-es nyálkahártyát. Aztán egy hét múlva már egyértelmű volt a dolog. :-)
2008. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!