Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények erről a görbéről?...

Vélemények erről a görbéről? Megköszönöm, ha valaki kielemezné.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 29. 14:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:)))))) reméljük.
2009. okt. 29. 15:13
 12/20 anonim ***** válasza:
csatlakoznék a 15:06-os válaszolóhoz. Kicsit tartottam a teáktól, mert nem mindenkinek vált be, meg vérbőség...Ebben a hóban amikor a mensim már múlóban volt elkezdtem inni a cickafarkfű teát, majd ovu után(teszt és hő alalpján) áttértem a palástfűre. Össze sem lehet hasonlítani a két hónapomat. Azért kettőt, mert még csak múlthónapban kezdtem a hőmérőzést.
2009. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos, hogy megjön, elég sűrűn voltatok együtt, még ha nem is vagyunk biztosak az ovu idejében.:)
2009. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csajok!Sajna én nem hiszem,hogy baba lenne,mert tegnap és ma már enyhe mensis érzéseim voltak,amik ugyan hasonlóak az előző terhességemnél előfordultakéhoz,(3 éves lesz a manóm),de csak a 6-7. hétben jelentkeztek,mikor már nőlt a méhem.Szóval szerintem tuti megjön,csak nem tudom sajnos,hogy mikor:(Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 29. 16:09
 15/20 anonim ***** válasza:
A legtöbb terhesnek az elején a nemvárt körül olyan érzése van, mintha meg akarna jönni. Nekem az 5. hónapig volt ilyen. Szóval, még bármi lehet, ne add fel!
2009. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon aranyos vagy,de én erre nem emlékszem előző terhességnél,csak a 6. hét körül.Na de majd kiderül hamarosan:)Mindenképp írok ide,ha megjött,ha nem,és mindenkinek köszi mindent és kívánok sok sikert aki babásodni szeretne:)
2009. okt. 29. 16:22
 17/20 A kérdező kommentje:

Azért emeltem ki,mert még mindig semmi mensi,és azt szeretném kérdezni,hogy vajon a 23.napon még belefért a tüszőrepedés?Lehet,hogy akkor volt?

Ez a friss:

[link]

2009. okt. 31. 12:11
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy azt mondom, de szerintem neked most nem volt peteérésed. :(

Túlságosan ugrál a hőd. De ne legyen igazam, viszont nem marad fent a hőd. Szóval szerintem nem sok esélyed van rá.

2009. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem sem fogsz szeretni. Biztosan jó a hőmérőd? Az én hőm is így ugrál (hőmérő szerint) és épp az előbb határoztam el, hogy holnap (üzletek zárva lesznek) megpróbálok szerezni egy új elemet bele. Ettől még nyugodtan lehetsz terhes, mert mindent megtettetek érte. Én drukkolok neked!
2009. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már hogy haragudnék rátok?Én a véleményt kértem,nem amit hllani akarok.A terhesség szerintem is kizárva,csak azért kérdeztem,mert szeretném befejezni már ezt a ciklust,és nem látom a végét:(Mármint hogy mikor kéne már megjönnie.Nem tudok viszonyítani.De a választ azért köszönöm mindenkinek:)
2009. okt. 31. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!