Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények erről a görbéről?...

Vélemények erről a görbéről? Megköszönöm, ha valaki kielemezné.

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 29. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég kuszának tűnik...........egy időpontban méred mindig?
2009. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én lehet hogy tesztelnék.
2009. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a válaszokat,az egyidőben mérés az 9-fél10 között valamikor.De nem percre pontosan ugyanakkor.Ez a problémám nekem is,hogy nagyon kusza.Természetesen nem azt kérem tőletek,hogy na most vajon terhes vagyok-e vagy sem(szerintem tuti nem,ilyen görbével:( ),ha nem hogy volt-e peteérés vajon,és ha volt,akkor mikor lehetett,és mikor kellene megjönnie?Köszönöm,aki válaszol.
2009. okt. 29. 14:55
 4/20 anonim ***** válasza:
Én a 13.napra gondoltam, ezért írtam, hogy tesztelj. Másik a 16. nap lehetne, akkor holnap kéne nem megjönnie. Egyébként hány naposak a ciklusaid általában?
2009. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi,tehát akkor volt szerinted.A ciklusaim 30-32 naposak,de előfordult már 34 napos is,akkor viszont a legmagasabb hőm 36.5 volt,és nem volt kiugrás,abban a hónapban tuti nem volt pé-m.Ezért kérdezem most tőletek,hogy ugyan most volt-e.Köszi mégegyszer!
2009. okt. 29. 15:04
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor a 16.nap lesz az igazi. Szerintem egészítsd ki ovuteszteléssel a mérést, sokkal pontosabb. Ha egyáltalán szükség lesz rá...
2009. okt. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én változatlanul azt tudom írni, hogy ez szerintem elég kusza görbe, bár tény, hogy nem vagyok a legnagyobb görbe szakértő.

Az a helyzet, hogy nekem is ilyen volt. Aztán kipróbáltam a cicka majd a palástfű teát. Mindenkinek más a tapasztalata velük kapcsolatban, de én leírom az enyémet.

Szinte minden reggel ugyanolyan volt a hőm. A görbém mintha karót nyelt volna. Csak peteéréskor esett le két napra, majd megemelkedett, és kétnaponta mindig feljebb ment egy tizeddel.

Azt hiszem kitaláltad, hogy én már abban a ciklusban pozit teszteltem, szóval én személy szerint csak pozitív véleményt tudok mondani a teákról (pedig én sosem hittem ezekben), és szerintem egy próbát megér, hátha kicsit rendezettebbé tudná tenni a ciklusod.

sok jót, és mielőbbi babásodást kívánok.

Üdv: első válaszoló, 18 hetes km

2009. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor holnap fog megjönni?Köszi a segítséget!
2009. okt. 29. 15:07
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó neked is,és nagyon gratulálok.Az előző 2 ciklusom még ennél is borzalmasabb volt,de az azokat megelőző,az szerintem egész jó,bár baba nem lett,nem is nagyon voltunk együtt.Itt az az egész jó görbe (szerintem)


[link]

2009. okt. 29. 15:09
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, az az egész jó görbe tényleg egész jó............szerintem lényegesen jobb mint amit most felraktál.

Kitartás........jönni fog Neked is nemsokára egy Kisangyalka

2009. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!