Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jok a hormonjaim akkor...

Ha jok a hormonjaim akkor segiteni fog a Closti?

Figyelt kérdés
Máfél éve nem esem teherbe:(A dokim ezt irta föl,mátol a mensesem 5ödik napjátol szedem 5napon át.Használni fog ha jok a hormoneredményeim??Köszi
2009. okt. 29. 10:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és az nem baj ha holnap a Closti mellett még egy gyogyszert beszedek??Fluconer a neve,voltak baktériumok meg gombák a hüvelyembe és heti 1szemet kell szednem és holnap kell bevennem az utolsot.Nem baj ha a closti melett beveszem??Létszi segitsetek!Köszi
2009. okt. 29. 10:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, mind a kettőt orvos írta fel, így biztos nem árt. Hogy használ-e a Closti? Remélem. Van, akinek használ, van akinek nem.
2009. okt. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reménykedj, hogy használni fog. Nekünk az első gyerek 1,5 év sikertelen próbálkozás után az első Clostis hónapban megfogant. Jók voltak a hormoneredményeim. Most a kistesóval próbálkozunk, ez az 5. hónapunk és a 2. Clostis hónapom. Pedig most is tökéletesek a hormoneredményeim, de most valami miatt az első gyógyszeres hónapunk sikertelen volt. Talán a túlzott, görcsös akarás.
2009. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Az pedig szerintem nem baj, hogy a másik gyógyszert is szeded. Én Micosyst Gyno kapszulát szedtem a Clostival egy időben, mert nálam is volt gomba. Az én dokim azt mondta, hogy szedhetem együtt nincsenek egymásra hatással.
2009. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második válaszoló! Mire kaptad a gyógyszert, ha minden rendben volt? Vagy kísérletképpen írták fel, mert másfél évig próbálkoztatok? Nem tudom, hogy működik a dolog. Előre is köszi.
2009. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13:17-es vagyok. A gyógyszer nélkül nem volt 10mm-esnél nagyobb tüszőm és így nem repedt meg. De a Clostival volt egy 19, egy 21 és egy 23mm-es. Én emiatt kaptam. Azt mondta a doki, hogy egy kicsit stimulálni kell a peteérésemet.
2009. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Egyszer hüvelyi ultrahangon azt mondta hogy egy kicsit rá kellene segiteni.Ha valakinek van még tapasztalata akkor irja meg!Köszi
2009. okt. 29. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:

A gomba elleni gyógyszer biztosan nincs összefüggésben a stimulálással, úgyhogy szedd csak mind a kettőt!


Nekem sem volt peteérés Closti nélkül, csak hébe-hóba. Aztán a 3. clostis hónapban sikerült a baba, akkor használtunk először ovutesztet! Ajánlom neked is!

9 hetes kismama

2009. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és gratulálok!
2009. okt. 29. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!