Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti szedése mellett tényleg...

Closti szedése mellett tényleg sárgatest-elégtelenségem lesz? Ezt az orvos nem mondta. Nem mondta hogy kellene szednem valami mást is.

Figyelt kérdés

Meg vagyok ilyedve. Sikerül a baba és el is megy ha nincs gyógyszer? :(((((

Minden clostis szed valamit sárgatest elégtelenségre??


2008. jún. 30. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én szedtem a clostit 6 hónapon keresztül, nekem egyetlen egy baj volt vele, hogy nagyon elvékonyitotta a nyálkahártyát, ha össze is jött volna a baba , nem tudott volna megfelelően beágyazódni.

Sárgatest elégtelenség akkor van, ha mensi előtt pár napig barnázol illetve mensi után is tapoasztalsz barna hüvelyifolyást

2008. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is clostit szedtem 3 hónapig.Ma pozitívat teszteltem.Nekem a pé-től duphastont kellett szednem napi 2.Ez segíti a sárgatesthormonok képződését.Nem tudom neked miért nem írták fel ezt is a closti mellé.
2008. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!