Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most szoptatom 3 hónapos...

Most szoptatom 3 hónapos fiamat, ha teherbe esnék, szoptathatnék-e egy esetleges abortusz után? 2gyerekem van, nem szeretnénk többet.

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos fogalmam sincs, de szerintem nincs akadálya. Bár a szoptatás méhösszehúzódással jár, lehet, hogy nem tenne jót abortusz után...... Sajnos ebben nem tudok segíteni:(

Sokan azt hiszik, hogy szoptatás esetén nem lehet teherbe esni, de sajnos nem egy ismerősömmel előfordult. VIGYÁZZATOK!!!!!!!!!!!!!!

2008. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát biztosan szoptathatnál abortusz után is, dde jobb lenne ha spirált rakatnál fel, vagy szednéd a fogamzásgátlót..a kettő közül a spirál nem hormonális és nem hízlal és az ellen nem lehet kifogásod..lehet hogy most lepontoznak, de a véleményem az hogy nincs sok gonoszabb dolog a világon az abortusznál, ha megelőzhető lett volna..gondolj bele a 3 hónapos fiad akit a kezedben tertasz őt is így elküldenéd, ha ő lenne a negyedik gyereked. Ne butáskodj, van humanikusabb megoldás A MEGELŐZÉS!
2008. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az előttem szólóval, ne tedd ki magad egy abortusznak; vannak szoptatás alatt is szedhető fogamzásgátlók, amik nem zavarnak be se a tej mennyiségébe, se minőségébe!!! Kérdezd meg a dokidat!!!
2008. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Gondolkozz el a megfelelő védekezésen, minthogy előre felkészülsz az abortuszra meg miegymásra!!!
2008. jún. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez elég különös kérdés. A meglévő babád egészsége és fejlődése miatt aggódsz, hiszen a szoptatásról kérdezel, viszont a következő elvetetését már most elfogadtad gondolatban. Nem értem én ezt. Ha esély sem lenne arra, hogy most megtartsátok, akkor tegyetek érte, hogy meg se foganjon.

Tudom, most nem a kérdésre válaszoltam, de itt nagyon sok kismama van és terhes nőnek feldobni az abortuszkérdést, az olyan, mint egy forradalom. Ezért nem is értem, hogy hogy jut egyáltalán eszedbe hazárdírozni egy következő baba életével, amikor még nemrég volt a testedben a másik...

2008. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan igaza van az előttem szolonak. itt nemcsak kismamák vannak hanem sok-sok olyan nő akinek nehezen sikerül a baba és sdokat szenvednek emiatt. talán ezt a kérdést a dokitol kellene kérdezned.
2008. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!