Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 41. nap, utolsó mensim...

Ez a 41. nap, utolsó mensim máj.21én volt, a 35. naptól 3 napig volt egy kis barnázásom, gondoltam, akkor ez most megint megjött, mert mindig 2-3nap barnázással kezdődik, de nem, a barnázás is megszünt. Terhes lehetek, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusom 34 napos volt. Tegnapig a mellem is fájt, hol jobban, hol kevésbé, ma már alig érzem.Még nem teszteltem, nem is érzem magam terhesnek, és már olyan régóta próbálkozunk, nekem kisebb csodával lehetne természetes úton babám a vizsgálatok szerint. Persze nagyon boldog lennék, de a lelkem mélyén érzem, hogy nem vagyok terhes most sem.

Aggaszt a mellfájdalom is, hogy szűnőben van, mert 2 napra rá szokott megjönni, ahogy elmúlik a fájdalom. Az elmúlt napokban éreztem úgy egy párszor, hogy na most megjött, meg elég fáradt is vagyok, de ez mástól is lehet.

Szerintetek?


2008. jún. 30. 09:05
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor majd kiderül hétfőn, hogy van e szívhang vagy nincs.

Most éppen a féléves pihenőidőt csináltuk az orvos javaslatára, nem szedtem semmit, még vitamint se, de tegnap gyors elrohantam a gyógyszertárba, vettem elevitet, folvasat, aztán majd mondja a doki hétfőn, hogy jók lesznek e. Nem hiszem, hogy ikrek, de ha azok se lenne gond, csak szülessenek meg rendben!

Ma reggel persze megint csináltam egy tesztet, egy másik típust, de az is + lett! De még mindig nem tudom elhinni, talán ha az orvos is azt mondja. Mondjuk az enyhe mellfeszülésen kívül nincsen semmi tünet, hányinger se, ezért is lehet ez a hitetlenkedés. A wc-n is mindig nézem, nem e jött meg. :-) De nem! :-))

2008. júl. 2. 07:56
 22/26 anonim ***** válasza:

Na akkor várom a hétfőt és szorítok!!!!

Nem tudom mikor tudom megnézni, mert nyaralni megyünk, de mindenképp írj, mert érdekel.

Jobb lenne, ha a e-mail-t írnál, azt hamarabb megnézem. :)

Addig ha érdekel, nézd meg az enyémeket iwiwen, Vasné Márton Judit néven megtalálsz.

Belőlem csak egy van...:))))

2008. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Megnéztelek! Nagyon szép családod van! Jó pihenést nektek! Majd jelentkezem.
2008. júl. 2. 15:02
 24/26 anonim ***** válasza:
első válaszló vagyok, és nagyon gratula:))))))))))))))))
2008. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm (vagy köszönjük) szépen! Remélem a doki szerint is terhes vagyok!:-)
2008. júl. 3. 10:00
 26/26 anonim ***** válasza:
Szurkolok minden rendben lesz! Es mivel azt irtad nagy a veteles kockazata pihenj, ne allj neki nagytakaritast csinalni a hetvegen. Es ne emelj nehezet sem! -nekem fekudni kellett a 12, hetig- Elevitet nyugodtan beveheted meg sem kell varni a hetfot hogy mit mond a doki nem is ismerek senkit aki ne szedte volna vagy ezt vagy mas magzatvedo vitamint.
2008. júl. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!