Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 41. nap, utolsó mensim...

Ez a 41. nap, utolsó mensim máj.21én volt, a 35. naptól 3 napig volt egy kis barnázásom, gondoltam, akkor ez most megint megjött, mert mindig 2-3nap barnázással kezdődik, de nem, a barnázás is megszünt. Terhes lehetek, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusom 34 napos volt. Tegnapig a mellem is fájt, hol jobban, hol kevésbé, ma már alig érzem.Még nem teszteltem, nem is érzem magam terhesnek, és már olyan régóta próbálkozunk, nekem kisebb csodával lehetne természetes úton babám a vizsgálatok szerint. Persze nagyon boldog lennék, de a lelkem mélyén érzem, hogy nem vagyok terhes most sem.

Aggaszt a mellfájdalom is, hogy szűnőben van, mert 2 napra rá szokott megjönni, ahogy elmúlik a fájdalom. Az elmúlt napokban éreztem úgy egy párszor, hogy na most megjött, meg elég fáradt is vagyok, de ez mástól is lehet.

Szerintetek?


2008. jún. 30. 09:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát...én a helyedben tuti nem bírtam volna ki, hogy ne teszteljek.Szerintem tesztelj!A 41. napon már ki kéne mutatnia, ha terhes vagy.
2008. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelmű...:)))

Tesztelj csak nyugodtan.:)))

És írj!!!

2008. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A sok csalódástól, nagyon sokáig is tudok várni a teszteléssel. Kínozom magam. Főleg amiatt gondoltam még arra, hogy várok egy kicsit, hogy szűnik a mellfájdalom?! Ez nem arra utal, hogy meg fog mégis jönni?

Nagyon köszönöm a válaszokat! Talán holnap reggel megpróbálom a tesztet.

2008. jún. 30. 09:18
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szűnik a mellfájdalom, az egy dolog... Ráadásul SEMMI ROSSZAT NEM JELENT!!!

A barnázás, és a fáradtság viszont egyértelmű, bár fáradt mástól is lehetsz.

És most a barnázás után NEM JÖTT MEG!!! Mire vársz?:)))

Ha ez jelent valamit, én négy gyereket szültem, és mind a négyszer "éreztem a lelkem mélyén", hogy most aztán tutira nem vagyok terhes.:)))))

2008. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
OKÉ,OKÉ. Akkor reggel.
2008. jún. 30. 09:41
 6/26 anonim ***** válasza:
Reggel az lesz az első, hogy megnézem, úgyhogy írj!!!! :))))
2008. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát ez a teszt teljesen pozitív lett!!!!!!!!!!

Nem tudom elhinni!!!!!!!!!!

2008. júl. 1. 05:11
 8/26 A kérdező kommentje:

Ha belegondolok, ez volt az első olyan hónap, hogy nem agyaltam rajta, hogy eddig miért nem jött össze (18 hónap).

Elkezdtem edzésre járni, sokat dolgoztam, akkor szexeltünk, amikor úgy éreztük, függetlenül attól, hogy hányadika van.

Lehet, hogy a szemléletváltásnak köszönhető, én csodának tartom!

2008. júl. 1. 05:36
 9/26 anonim ***** válasza:

Úristen de örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedig nem is ismerlek!!!!!!!!!!!!!

Látom jó korán keltél!!!!!:)))))

Látod én megmondtam Neked tegnap is!!!!

Legyek a kabalád???:)))))))))))))))))))))))

2008. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Megmondtad!!! Még nem tudom elhinni!! Remélem a doki is igazolja majd a tesztet és minden rendben lesz!

Most elég gázba vagyok. Hátha te tudsz segíteni. A múlthéten kaptunk 2 macsekot. Előtte nem volt csak anyuéknál, ott sokat macskáztam. Most mi lesz!? A fene gondolta, hogy sikerül. Éppen hogy gyerekpótlónak szereztük be őket.

2008. júl. 1. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!