Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 41. nap, utolsó mensim...

Ez a 41. nap, utolsó mensim máj.21én volt, a 35. naptól 3 napig volt egy kis barnázásom, gondoltam, akkor ez most megint megjött, mert mindig 2-3nap barnázással kezdődik, de nem, a barnázás is megszünt. Terhes lehetek, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Az előző ciklusom 34 napos volt. Tegnapig a mellem is fájt, hol jobban, hol kevésbé, ma már alig érzem.Még nem teszteltem, nem is érzem magam terhesnek, és már olyan régóta próbálkozunk, nekem kisebb csodával lehetne természetes úton babám a vizsgálatok szerint. Persze nagyon boldog lennék, de a lelkem mélyén érzem, hogy nem vagyok terhes most sem.

Aggaszt a mellfájdalom is, hogy szűnőben van, mert 2 napra rá szokott megjönni, ahogy elmúlik a fájdalom. Az elmúlt napokban éreztem úgy egy párszor, hogy na most megjött, meg elég fáradt is vagyok, de ez mástól is lehet.

Szerintetek?


2008. jún. 30. 09:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

A toxoplazmózison az emberek 99%-a 10 éves koráig átesik, onnantól pedig védetté válik.

Van olyan vizsgálat, ami kimutatja, hogy van-e védettséged.

A tünetei egyeznek a megfázáséval.

Voltál megfázva anyukádék után?

2008. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Na ezt olvasd el: www.babanet.hu/faq/terpat11.php

Pontosan így írd be.

2008. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Remélem ez megnyugtatott.
2008. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Amúgy van orvosod?

Melyik városban fogsz szülni?

2008. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon örülök a boldogságodnak még így ismeretlenül is!Vigyázzatok magatokra!:)
2008. júl. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A férjem szerint azért sikerült, mert végre nem görcsöltem rajta, hát lehet benne valami, érdemes kipróbálni csajok!

A cikket olvastam, meg is nyugodtam, valószínűleg már átestem ezen a dolgon korábban, de majd ha megyek a dokihoz hétfőn megbeszéljük, gondolom elküld vérvételre és akkor okosabb leszek.

Szegedi a dokim, és ott is szeretnék szülni a nőklinikán.

Köszi még egyszer mindenkinek és sok sikert!

2008. júl. 1. 19:01
 17/26 anonim ***** válasza:

Hétfőn szerintem ultrahanggal fog kezdeni a dokid.

Majd írd meg, hogy mi a pálya.

Korai terhesség felismeréshez telt hólyag szükséges, úgyhogy igyál előtte sokat...:)))

A férjednek igaza van.

Vigyázz magatokra!!!


Egy néggyermekes boldog anyuka.:)))

2008. júl. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ja és örülök, hogy megnyugtattalak.

Isten vagyok...

És megint igazam volt!!!!!! :))))))))))))))

2008. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

:-))))))) Ó Istenem!!!!!!

Ugye végig velem marad a baba a 9 hónap alatt és minden rendben lesz? (Nálam állati nagy a vetélés kockázata sajnos, de azért bízok.) Figyeld a férjem reakciója erre: "Legalább tudjuk, hogy képesek vagyunk rá!" (és nem kell a beültetés)

Amúgy jó, hogy mondtad a telt hólyagos dolgot, nekem még nagyon új minden. Egyéb javaslat?

Hétfőre kaptam időpontot, akkor 6+5 hetes leszek egy netes kalkulátor szerint. Szerinted akkor lesz már szívhang vagy olyan pulzálás vagy micsoda? Ez függ attól, hogy mikor volt a peteérés, mert nekem később szokott lenni, mint ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva?

2008. júl. 1. 19:57
 20/26 anonim ***** válasza:

Na nincs ilyen, hogy nem marad meg!!!

Én vagyok a kabalád!!!!!

Nem véletlenül van Ő ott ahol van!!!!! Ezt tapasztalatból mondom.


Na figyelj. Én előszedtem az összes uitrahangos papíromat.

Te elvileg hétfőn 6 hetes és 5 napos leszel.

Ha nem voltam 30 ultrahangon a négy gyerekemmel, akkor egyen sem, de ha megölsz, sem tudom, hogy mikor hallani a szívét. Egész este ezen gondolkoztam....

Teljesen attól függ, hogy mikor volt peteérésed és mekkora most a babócád, mert ultrahangon az elején petezsákot látnak, utánna embryónak hívják, és csak a 12. héttől magzat. De akkor már mindene megvan, teljesen látható a keze, lába. mindene. A neme nem, az majd csak a 16.hetes kora körül, ha Ő is úgy akarja.

Na szóval: Ha már embryót látnak, akkor elvileg már hallhatod a szívét, de ha még csak petezsák lesz, akkor nem. Ezért mondtam, hogy attól függ, hogy mekkora.

Én találtam olyan UH.-os papírt, ami 6hét 4naposan készült és már embryó volt, ott már hallottam, ha nem is a szívét, de valami olyasmit. Ami elvileg még nem a szíve, de olyan a hangja.

És van olyan papírom is valamelyik másik gyerekemről, hogy 7+-1 hetes és még csak petezsák.

Ezért mondom, hogy teljesen esetleges...


Tényleg és mi van ha ikrek?

Írtad, hogy nehezen jött össze.

Nem szedtél valamilyen gyógyszert? Clostylbegitet vagy hasonlót ami stimulálja a peteérést?

2008. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!