Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek terhesség jelei?...

Lehetnek terhesség jelei? Nagyon vágyunk már a babára.

Figyelt kérdés
9 napja késik a menstruációm.Fáj a mellem,gyakran kell pisilni mennem,kívánok bizonyos ételeket,némelyektől rosszul vagyok már csak az illatuktól is.Émelygek,néha kicsit szédülök.Állandó fáradtságérzetem van és aludni tudnék egész nap is akár.Utolsó mensim július 4.-én volt.
2013. aug. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az vagy, de miért nem veszel tesztet?
2013. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vettem már tesztet,de mivel tavaly ugyanígy jártam és mégsem lett baba,kicsit félek.már bármilyen teszt kimutatja?
2013. aug. 11. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de teszt nélkül senki nem tudja megmondani, bizonyosra pedig csak orvos tudja megmondani. Drukkolok! :-)
2013. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 nappal a nemvárt után már a kávézacc is kimutatja! Csináld meg nyugodtan, drukkolok nagyon :)!!
2013. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!