Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy sikerült a baba?...

Lehet, hogy sikerült a baba? Lehetnek terhesség jelei?

Figyelt kérdés
Három napja késik a mensim.Állandóan éhes vagyok.Egyik reggel munkába menet éreztem a buszon,hogy valakinél párizsi van,majd megvesztem érte.Volt,hogy undorodtam ételtől.Sokszor van hányingerem,hánytam is egyik este.Állandóan aludnék,pedig napi 7-8 órát alszom,de mégis egész nap álmos vagyok.Sokszor kell pisilni mennem.(Hozzáteszem IR és PCO-m van amiket kezelek)Örülnénk a babának nagyon.

2013. aug. 5. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Még akár jót is jelenthet,de nem törvényszerű, csinálj egy tesztet.
2013. aug. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! Igaza van az elsőnek lehet baba is és sajnos a női szervezet bármire képes. Azt mondják a terhesség korai szakaszában nincs tünet csak a kimaradt menzesz, de nem vagyunk egyformák nekem pl.semmi nem volt csak nem jött meg és 5nap késésnél pozitív lett a teszt. Barátnőm viszont hasonló dolgokról számolt be mint amit te leírtál. Jó esélye van a babának szerintem tesztelhetsz nyugodtan akár már napközben is ha van baby ki fogja mutatni egy teszt esetleg vegyél érzékenyebbet egy 10-est. Drukkolok! Írd meg majd az eredményt. Ha 3napja késik és ilyen tüneteket tapasztalsz pozitív lesz az eredmény.
2013. aug. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: pozitív lesz az eredmény ha baba van a pocidban.
2013. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Tavaly októberben is úgy nézett ki,hogy bab van,aztán majd két hétre rá megjött. Nem merek tesztelni,félek hogy megint csalódok. :( Állítólag a gyógyszer,amit az inzulin végett adnak kitolhatja a mensit.Hát nem tudom.....
2013. aug. 7. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!