Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35. napon. Már...

Ma vagyok a 35. napon. Már két tesztet csináltam és mind a kettő negatív. Van még remény?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt, ingerült vagyok. Folyamatos hányinger gyötör és a cicim is érzékeny. Olyan mintha meg akarna jönni! Tegnapelőtt erős alhasi fájdalmam volt. Lehetséges, hogy csak később mutatja ki a teszt (menzi után 1-1,5 héttel)? Volt már valaki ilyen helyzetben? Nagyon szeretnénk babát és nagyon reménykedünk!

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. jún. 29. 07:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ne szomorkodj, minden hónap egy következő lehetőség...

Írj jövő hónapban, hogy mizujs, s hogy mit mondott a nőgyógyi! Én hétfőn megyek... Addig is nyugi! :-) Légy pozitív

2008. júl. 3. 08:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Ma azt mondta doki,hogy "nem" volt peteérésem amikor tetefonon beszéltem vele akkor meg azt mondta ,hogy "valószínü"nem volt peteérésem!Na mindegy!Írt fel egy BROMOCRIPTIN nevü gyógyszert,holnaptol kell elkezdenem szedni.Utálok gyógyszert bevenni de muszáj lesz!De még mindig csak kétt pötty van a betétemen nem értem!Már az örület határán tartok.Köszönöm a bíztató szavakat jól esik!Te már voltál hormonvízsgálaton?Írj!!!
2008. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!