Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 35. napon. Már...

Ma vagyok a 35. napon. Már két tesztet csináltam és mind a kettő negatív. Van még remény?

Figyelt kérdés

Állandóan fáradt, ingerült vagyok. Folyamatos hányinger gyötör és a cicim is érzékeny. Olyan mintha meg akarna jönni! Tegnapelőtt erős alhasi fájdalmam volt. Lehetséges, hogy csak később mutatja ki a teszt (menzi után 1-1,5 héttel)? Volt már valaki ilyen helyzetben? Nagyon szeretnénk babát és nagyon reménykedünk!

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. jún. 29. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp menj el orvoshoz!!!

Különösen azért, mert görcsöltél.

A tesztnek ki kellett volna már mutatnia.

Nézesd meg mindenképp, nehogy később gond legyen.

Minden jót Neked, és szorítok a babához.

2008. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ettől félek én is, hogy valami nincs rendben.
2008. jún. 29. 08:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!Én vagyok az utánnad lévő kérdező,most vettem észre,hogy hasonló cipőben járunk!Nagyon rossz ez a várakozás.....Ugye?
2008. jún. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szia! Szerintem is borzasztó ez a várakozás... Holnap reggel megint szeretnék tesztelni, te melyikkel teszteltél? Nálad milyen tünetek jelentkeztek? Ma én nem tudtam kávét inni, pedig minden nap iszok többet is.
2008. jún. 29. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a gabriellel teszteltem!Nálam a tünetek nem nagyon jelentkeznek,mintha mellbimbóm kicsit érzékeny lenne,kicsit szurkáló érzés a méhemnél s a jobb petefészkemnél,na meg a mindjárt megfog jönni érzés.Amúgy semmi különös!
2008. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked nagyon remélem mind a ketten babásak vagyunk!!!!!!!!!!! Írj, ha tudsz már valamit!
2008. jún. 29. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Veled?Csináltál ma reggel tesztet?
2008. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia! Csináltam tegnap tesztet, és sajna negatív, de még mindig nem jött meg. :-( Nagyon szomorú vagyok...

Veled mi újság? Babós vagy? Drukkoltam Neked!!!!

2008. júl. 1. 07:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj még bármi lehet ha nem jött meg!Én ma vagyok a 34. napon és még nekem se jött meg!Csütörtökön megyek dokihoz elötte tesztelek.Muszály mennem mert nem lettek jó eredményeim a hormon vízsgálaton,és ír fel valami gyógyszert!Drukkolok neked!!!!!Majd írj!
2008. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is neatív lett a mai tesztem(36.nap)de már sajna pöttyög is valami.:(((((
2008. júl. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!