Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnokiak! Ajánlanátok nekem...

Szolnokiak! Ajánlanátok nekem jó dokit? Kihez lenne érdemes járni, vagy kihez nem!

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Hát erre a kérdésre szerintem nem fogsz egyértelmű választ kapni.Mindenkinek más a véleménye arról,hogy ki jó ill. rossz doki.Kinek milyen negatív vagy pozitív tapasztalatai voltak az adott dokival kapcsolatban.Az én orvosom pl. Úri-Szabó Károly,én megvagyok vele elégedeve.Van aki azt mondta,hogy Ő soha nem menne hozzá.Én meg ahhoz nem mennnék soha akit Ő mondott.Egy-két név azért a lehetőségekből:

Úri-Szabó Károly

Mosonyi Attila

Dinya Tibor

Erdődi Zoltán

A sorrend nem mérvadó.

Remélem találsz neked megfelelő dokit!

35 hetes kismami

2009. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Úri Szabón gondolkoztam én is vagy Jakabon.

Hogy működik Úri Szabónak a magánrendelése?

2009. okt. 26. 15:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedden és csütörtökön 4-6 óráig a Jókai utcában,de előtte érdemes odacsörögnöd,mert sokszor továbbképzésen van.

Ez a vezetékes 429-140,ez pedig a mobilja:06-20/3960582

Remélem beválik,mi 14 hónapot vártunk a babóra utána mentem hozzá.Kaptam gyogyót és 2 hónap múlva terhes lettem.

Sok sikert!

2009. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát akkor szerintem Ő lesz az.

Sajnos az én dokim kiment külföldre és muszály vagyok váltani na meg az esetem sem egyszerű!

Akkor kell időpontot kérni vagy csak mehetek simán?

Van neki ott uh-ja?

bocsi a sok kérdésért!

:)

2009. okt. 26. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kell időpontot kérni,mehetsz simán,uh-ja viszont ott sajnos nincs.Én is kijárok a Hetényibe,viszont mindig megbeszéljük az uh időpontot és eddig max 10 percet kellet várnom.Mindig 7.30-ra mentem,és 8-kor már a munkahelyen voltam a város másik végében.Azt viszont tudom,hogy Mosonyinak van helyben uh-ja,ő a szapáryn van a raiffeisen bank mellett.

Semmi gond,gondolhatod,hogy én sem egy kérdést tettem ide föl a 14 hónap alatt.:)

2009. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ari vagy!

És gratulálok a babához! :)))

Ezek szerint ha kimész a kórházba akkor nem kell fizetni az uh-ért?

Az én volt dokimnál volt uh és a vizsgálat 4000 ft +uh 4500ft-ba került.

2009. okt. 26. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi szépen!

Hát alapból nem kéne fizetni,de mi mindig adunk pénzt.Mikor kérdezem,hogy mivel tartozom azt mondja,amennyit gondolok.Én az uh+vizsgálatért 5000 szoktam adni.

2009. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na most már mindent tudok! :))

köszi mégegyszer és sok boldogságot a babócához!

2009. okt. 26. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!