Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hát 5 napos késéssel tegnap...

Hát 5 napos késéssel tegnap (jún.27. ) megjött. Eddiig 28 napos ciklusaim voltak. Azóta jött már 30, és most 33 napra. Ezek után hogyan számoljam a következő lehetséges alkalmat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire rendszertelen a ciklusod,akkor az lenne a legjobb,ha vennél ovu tesztet,vagy mikroszkópot! nem olcsó,de megéri! én nem mondom neked,hogy mérd a hődet,nézd a nyákod,mert nekem az sose jött be! de neked,lehet,hogy igen!
2008. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol lehet ezeket beszerezni? Ésmennyibe kerülnek?
2008. jún. 28. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
az ovu tesztet drogériába,a mikroszkópot gyógyszertárba! a mikroszkóp 2250ft,most vettem én is,és örök életű,a teszt drágább valami 5000ft 5 db,de csak egyszer használatosak! de a neten jobban utána tudsz nézni! sok sikert,és remélem tudtam segíteni!
2008. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KöSZÖNÖM SZÉPEN!
2008. jún. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!