Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hogy számoljam ki?...

Most hogy számoljam ki? Összevissza jön meg, de babát szeretnénk. Hogy számoljam ki mikor van peteérés, ha egy szer 30,35,43 naposak a ciklusaim?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám.Párommal mi is babán vagyunk kb. 7 hónapja!A ciklusaim 24,25,27 naposak,de mindig másképp jön!Most voltam dokinál,aki elküldött most hormonvizsgálatra,ezzel akarja kideríteni,mi a rendszertelen ciklus oka!Ha gond van,akkor hormonkezelést kapok,de még nem tudom az eredményt!Így én sem tudom,mikor van peteérésem!Ajánlom fordulj orvoshoz és ő rendbeteszi!
2009. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hömérözést probàltàtok màr? Nem mondom hogy 100%, de nekem kimutatta mikor van peteérés! Ja és cickafark teàt iszom!
2009. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Én nagyjából tudom megállapítani,mert akkor tojásfehérje színű és nyúlik!De előtte sose,hogy két nappal,csak akkor közvetlen!A hőmérőzést már nem csinálom,nem igazán hiszek benne.
2009. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A teát most szeretném elkezdeni majd inni.Tényleg?meg kell várni míg elmúlik a mensi vagy már az első nap inni keell?Tavaly voltam dokinál mert kimaradt egy egész hónapot ,csinált hormon vizsgálatot,de problémát nem talált.
2009. júl. 3. 14:34
 5/22 A kérdező kommentje:
Lehet akkor én is a nyák vizsgálatára hagyatkozom:(Csak az a gáz,most akkor azt sem tudom mikor igyam majd a palástfüvet.:(
2009. júl. 3. 14:36
 6/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Nem tudom,csak a nyák alapján tudom,hogy most van peteérés!Sajnos:( egyenlőre nem tudok másra hagyatkozni,meg annyi,hogy érzem a peteérés pillanatát egy hatalmas menzesz görcs szerűvel!De tényleg csak ennyi...
2009. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Cickàt akàr mikor elkezdheted, segiti rendbe tenni a kismedencét, érleli a petét stb.! Na hàt én palàstfüvet nem fogom inni, volt pàr kérdés a mi nap, keress rà!
2009. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiszámolni.Én ugyan igy vagyok.24-50 napos ciklusaim vannak.A tabletta elhagyása után vagyok,soha ilyen rendszertelen ciklusom nem volt még.De talán egy kis jo is történik velem.Elmesélem hátha tudok segiteni.A legutulso ciklusomnál elkezdtem inni a cickateát.23 napon ovu teszt alapján azt hittem hogy PÉ-m van és elkezdtem inni a palástfüteát.Közben folyamatosan szedtem a zafir barátcserjét.A ciklusom 46 napján voltam orvosnál,eredmény semmi.Na ekkor mondtam hogy most már a leszarom tablettát fogom bevenni,leálltam az összes csodaszerrel.A ciklusom 58 napján ujra orvos, és láss csodát:21 mm-es domináns tüszö.Azt hittem hogy napokon keresztül kiszakad a hasam annyira fájt.Megtörtént hosszu idö után amire vártam hogy éreztem hogy van PÉ-m.Ezt csak azért irtam le neked hogy,lásd nem vagy egyedül ezzel a problémával ,és nekünk is sikerülhet.Mielöbbi babásodást kivánok neked is mindenkinek!
2009. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Miért?Mi a baj a palástfűvel?
2009. júl. 3. 14:43
 10/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak4Nagyon aranyos vagy:)Köszönöm!Neked is minnél előbbi babavárást!
2009. júl. 3. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!