Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjek tesztet...

Szerintetek merjek tesztet csinálni már?

Figyelt kérdés
Julius 10-én kellet volna megjönnie,de nem jött meg helyette fehér folyásom van(nincs szaga,nem fertőzés):) Eddig nem mertem tesztelni,mert volt már olyan,hogy késett 1hetet,meg volt már petefészek cisztám (akkor menzi helyett barnáztam csak).Tünet csak annyi,hogy jobban érzem a szagokat,hangulat ingadozások,kivánosság,olyan mintha feszülne néha a méhem.Szerintetek terhesség?Ja igen és egy olyan kérdésem lenne,hogy a bimbo udvarba ilyen fehér patti szerüek jöttek ki.Az mitől lehet? Tudom,hogy már rég tesztelnem kellet volna meg orvos.csak 2évvel ezelött volt már egy vetélésem amit nehezen dolgoztam fel és félek:(
2013. aug. 5. 21:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Szia.Ma volta Uh-n.50mm-es petezsák,melyben 17mm-es embriócsomó látható,szívműködés detektálható.10 hetes vagyok.Egyenlőre minden rendben:)
2013. aug. 21. 10:01
 22/23 anonim ***** válasza:
Szia, az egyik korábbi válaszoló vagyok. :-D Nagyon gratulálok neked,és ezek szerint egy idősek vagyunk, én is ma vagyok 10 hetes. Jó lenne majd mindig megtárgyalni kivel mi van :-D
2013. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Na gratulálok.Ha gondolod és van Facebookod bejelölhetsz.Jantos Szilvia ként vagyok fent Esztergomi vagyok
2013. aug. 21. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!