Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjek tesztet...

Szerintetek merjek tesztet csinálni már?

Figyelt kérdés
Julius 10-én kellet volna megjönnie,de nem jött meg helyette fehér folyásom van(nincs szaga,nem fertőzés):) Eddig nem mertem tesztelni,mert volt már olyan,hogy késett 1hetet,meg volt már petefészek cisztám (akkor menzi helyett barnáztam csak).Tünet csak annyi,hogy jobban érzem a szagokat,hangulat ingadozások,kivánosság,olyan mintha feszülne néha a méhem.Szerintetek terhesség?Ja igen és egy olyan kérdésem lenne,hogy a bimbo udvarba ilyen fehér patti szerüek jöttek ki.Az mitől lehet? Tudom,hogy már rég tesztelnem kellet volna meg orvos.csak 2évvel ezelött volt már egy vetélésem amit nehezen dolgoztam fel és félek:(
2013. aug. 5. 21:56
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Hát neked kell tudni hogy lehet e valami vagy nem ( gyerek )
2013. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen 2naponta voltunk együtt párommal:)
2013. aug. 5. 22:00
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan tesztelj előbb utóbb amúgy is muszáj lesz.Kívánom hogy baba legyen és minden rendben mennyen:)
2013. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Reggel ellőnék egy tesztet a helyedben, de elég esélyes. :) Ne aggódj, ha maradnia kell, akkor maradni is fog a baba, és ha megbizonyosodsz óla, hogy ott van, akkor jobban tudsz vigyázni magadra, sőt, ha volt már egy vetélésed, akkor a doki lehet hogy fog gyógyszert adni, hogy biztosan megmaradjon a baba! Szóval tesztelj!! :) Drukkolok! ++++
2013. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kösznöm:)És a mellbimbómon mik lehetnek azok a fehér patti szerük??Szerdán csinálok egy tesztet remélem pozi lesz:)
2013. aug. 5. 22:14
 6/23 anonim ***** válasza:
Azok a fehér pöttyök nekem is voltak, amikor terhes voltam. 2.
2013. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam,hogy normális a fehér pöttyök:) Szerdán megcsinálom a tesztet,sajnos csak hétvégén tudom megírni az eredményt ide:)
2013. aug. 5. 22:51
 8/23 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is csinálj tesztet, nekem a sűrű fehér folyás babát jelentett, mert mensi előtt én mindig száraz vagyok, és barnázni szoktam,és nekem is előjöttek a patti szerű pöttyök :-D Drukkolok Feltétlenül írd meg az eredményt
2013. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia én is drukkolok neked és tudom mennyire félsz, nekem is volt vetélésem, de gondolj arra, hogy jobb ha előbb tudod mert kapsz gyógyszert ami támogatja a terhesség megtartását. Nekem is ezt mondta a dokim. Nagyon szorítok érted.
2013. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ennyi kesesnel mar a du-s teszt is kimutatna
2013. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!