Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek merjek tesztet...

Szerintetek merjek tesztet csinálni már?

Figyelt kérdés
Julius 10-én kellet volna megjönnie,de nem jött meg helyette fehér folyásom van(nincs szaga,nem fertőzés):) Eddig nem mertem tesztelni,mert volt már olyan,hogy késett 1hetet,meg volt már petefészek cisztám (akkor menzi helyett barnáztam csak).Tünet csak annyi,hogy jobban érzem a szagokat,hangulat ingadozások,kivánosság,olyan mintha feszülne néha a méhem.Szerintetek terhesség?Ja igen és egy olyan kérdésem lenne,hogy a bimbo udvarba ilyen fehér patti szerüek jöttek ki.Az mitől lehet? Tudom,hogy már rég tesztelnem kellet volna meg orvos.csak 2évvel ezelött volt már egy vetélésem amit nehezen dolgoztam fel és félek:(
2013. aug. 5. 21:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ma mentem laborba vizeletemmel(anyós sztkba dolgozik).Megcsinálták és rögtön 2 csíkos lett:) Terhes vagyok holnap reggel fél9re kaptam időpontott.Else hiszem,hogy sikerült.Köszönöm szépen mindenki Drukkolását:)
2013. aug. 6. 10:26
 12/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!:)

Kívánom, hogy egészségesek legyetek!

Vigyázz a bébire!:)

2013. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama!!!
2013. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Vigyázok a pici kincsemre nagyon:)
2013. aug. 6. 10:59
 15/23 anonim ***** válasza:
gratula:)
2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De jó gratulálok én is és vigyázz magatokra.
2013. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Írd ám meg mit mondott a doki jó,annyira örülök tényleg.
2013. aug. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Leletemre ez lett írva:29mm-es petezsák,melyben az embrió sejthető,a szikhólyag jól látszik.Grav.s.8 2hét mulva kontroll.Szívhangot nem hallotak még:S Igaz régi UH Géppel néztek:)Doki azt mondta lesz ott szívhang csak ennek a gépezet nem olyan erős:D 2hét mulva kontroll
2013. aug. 7. 16:25
 19/23 anonim ***** válasza:
De jó akkor rendben van és látszik a terhesség. Biztosan lesz szívhang, főleg ha a doki mondta, hogy a gép nem olyan jó. Minden jót nektek és azért írj ha két hét múlva megcsinálták az uh-ot. Vigyázz magatokra, és gratulálok a babához.
2013. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Mindenképpen írok:)
2013. aug. 7. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!