Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-án lesz az ovulációm....

30-án lesz az ovulációm. Eddig a 22,23,24,26,27 és 28-án voltunk együtt. Teherbe eshettem? Hogyan csináljuk?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnék, hogy kinek melyik jött be? Termékeny időszakban a minden napos vagy csak a minden másnaponkénti szex?
2008. jún. 28. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a termékenyidőszakban voltunk együtt minden másnap. Az orvos javaslatára kispárnát tettem a csípőm alá. És rögtön az első hónapban terhes lettem.
2008. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyébként is minden nap együtt voltunk, még a babaprojekt előtt is, majd amikor már nem védekeztünk akkor is. Ennek ellenére öt hónapig semmi sem történt, pedig én is pakoltam kispárnát a fenekem alá, megpróbáltam mindent. A hatodik hónapra feladtuk, mert már másról sem szólt az életünk, csak a gyerekcsinálásról, illetve az amiatti stresszről, úgyhogy kicsit lazítottunk, épp a peteérésem előtti hétvégére még külön programot is csináltunk véletlenül, a párom a barátjával járta a várost, én meg a barátnőmmel. Ennek köszönhetően amikor végre elhúztak a barátok akkora hévvel estünk egymásnak, hogy másnap összejött a baba, na jó, az hozzá tartozik, hogy épp akkor volt peteérésem, de azt csak utólag számoltam ki, akkor nem figyeltük.

Most hogy mi volt a siker titka, az, hogy három napig szexmentesek voltunk előtte vagy az, hogy végre csak egymásra gondoltunk közben és nem a babakészítésre, azt nem tudom.

Egy biztos: ha nem sikerül elsőre, akkor se ess kétségbe és ne az ovulációd dátuma legyen a mindennapjaitok meghatározója, ne görcsöljetek sokat, mert annál nehezebb lesz az egész! Sok sikert!

2008. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 30- an ovulalsz, akkor azon a napon es a rakovetkezon legyetek egyutt. Ami ilyen sokkal elotte volt, mint 22-e, nem igazan szamit.
2008. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak pazaroljátok a spermát :D
2008. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták a legjobb ha előtte 1-2 nappal, a napján és utána 1-2 nap vagytok együtt. Sok orvos mondja, hogy a mindennap nem jó a spermáknak, de szerintem erre nincsenek egyértelmű bizonyítékok! A lényeg, hogy ne a baba lebegjen a szemeitek előtt, hanem csak annyi, hogy hogyan a legjobb a szex! Nincsenek erre 100%-os praktikák!
2008. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!