Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovuláci...

Szerintetek mikor volt ovulációm? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Mivel nyaralni voltunk nem tudtam a hőmet mérni:( [link]
2011. júl. 12. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Már tegnap is kérdezted! Ez értékelhetetlen görbe. Ha felteszed 28-szor,akkor is!
2011. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a görbe értékelhetetlen...
2011. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló tévedsz, mert én most tettem fel először ezt a kérdést.Előbb jó lenne ha összehasonlítanád rendesen a kérdéseket és csak utána vádaskodnál.

Nem vagyok kezdő hőmérős sajnos több mint 1 éve nem jön a baba, szóval tudom, hogy elég hiányos de mint írtam nyaralni voltunk így nem volt lehetőségem mérni.

Csak körülbelüli tippelős választ vártam volna nem kioktató, ledegradáló hozzászólást.Látom elég megkeseredett ember lehetsz...Kívánok neked minden jót.

2011. júl. 12. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs, az tényleg nem a te görbéd volt. De valami hasonló értékelhetetlen görbe.

Ha egy éve mérsz, akkor tudhatnád,hogy így értelme sincs és semmit nem lehet belőle látni! Ilyet értelmetlen feltenni is!

2011. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vérfolt akár jelenthette az ovulációdat is, ha azt veszem figyelembe akkor jókor voltatok együtt, én a 15-16.ciklusnapodra tenném az ovut. Reméljük sikerült:)
2011. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A verfolt ovutol lehetett es szepen fol is ment a hod, ma mar 37. Mensi elott latom 36,9 volt.

Jokor voltatok egyutt, sok sikert a babahoz!

2011. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató hozzászólásokat:)Reménykedem hátha a nyaralás meghozza a gyümölcsét:-)
2011. júl. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!