Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok 39-ik napon. A...

Ma vagyok 39-ik napon. A teszt amit a hétfőn csináltam pozitív lett, Lehetek babás?

Figyelt kérdés
,de a doki nem lát még semmit.Majd egy hét múlva kell visszamenem.Eddig nem volt semmi tünetem,de most elég ingerült vagyok és fájnak a melleim,a bimbóim nagyon érzékenyek.Van folyásom is ami néha sürű néha meg vizes,de nem sok.Ez már jelentheti hogy terhes lettem,anélkül,hogy a doki nem látott még semmi?
2008. jún. 28. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze! Az utolsó menstruáció első napjától számolj max 14 napot (azért ennyit mert mindenkinél más beágyazódási idő) és onnan számold ki a terhesség kezdetét. Elviekben amikor a te számításaid szerint 4 hetes leszel akkor a dokik már 6 hetesnek számítanak. Ezért nem láthatott még semmit. De segit a szüléskalkulátor a kiszámításban.

[link]

[link]


Üdv: 37 hetes kismama

2008. jún. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti babás vagy!Gratulálok!A pozitív teszt nem igazán szokott tévedni.Vigyázz magadra!
2008. jún. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A peteérés és a megtermékenyítés kiszámításához annyit még hozzátennék, hogy én valahol úgy olvastam, hogy célszerűbb az átlagos periódusidőből levonni 13-14-et, így lehet megkapni, hogy általában az adott nőnek a periódus hanyadik napján van peteérése. Igen, ez 28 napos periódusnál ugyanúgy 14-re jön ki, viszont elég sokan vannak, akkor rövidebb, hosszabb periódussal vannak megáldva, rájuk nem igaz az, ami a 28 naposokra. Természetesen ennek az egésznek csak akkor van értelme, ha szabályos a ciklus, tehát nagyjából mindig ugyanolyan hosszú.

A kérdezőnek: neked korábban hány naposak voltak? 28? Mert akkor ha jól számolom már több mint öt hetes kellene, hogy legyél, szerintem, akkor már láthatna a doki valamit. Vagy esetleg neked hosszabbak voltak a periódusaid, mint 28 nap? Mert akkor viszont kisebb a terhesség, ezért nincs petezsák. Meg persze még ezer oka lehet, egy hét múlva remélem, hogy már ott lesz a babód!

2008. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz,BIZTOS,HOGY AZ VAGY!!!GRATULÁLOK.
2008. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok.Elöször én is korán mentem,nem láttak semmit.Majd megint eltelt 10.nap visszamentem,már látszott a petezsák,a követketö héten már volt szivhang.Ne aggodj,korán mentél.
2008. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem 28 és 32 napos szokott lenni.Egyszer megjön 28-ra pontosan vagy 32 napra.Az elöző hónapban május 21-re jött meg 28 napra.
2008. jún. 28. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én is hasonló képpen jártam mint te. Neked mennyi volt a nyálkahártya vastagsága??? Gratulálok

2008. jún. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,valamiket bediktált a doki mikor vizsgált az asszisztens nőnek,de nekem kínai volt.én szerdán reggel voltam dokinál és azt mondta menjek vissza egy hét múlva,de nem tudok visszamenni csak holnap délután és ő akkor van délután.Most már láthatna valamit?Vagy várjak vele még egy hetet?
2008. jún. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!