Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol van ingyenes meddőségi...

Hol van ingyenes meddőségi intézet, vagy meddőségi kivizsgálás?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, egyszer olvastam, hogy van valahol ingyenes meddőségi intézet, de nem tudom hogy hol. Múltkor elmentem egy maszek orvoshoz, aki szinte rám sem nézett, nem is mondott semmit és 15 000 Ft-ot fizettem, konkrétan a semmiért :( Nagyon régóta várok babára, már minden nőgyógyász meddőségibe küldött, de nekem a Kaálira nincs pénzem :( Kérlek titeket, ha tudtok bármit ez ügyben segítsetek!
2009. okt. 25. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a János kózházba.

[link]

Egyik ismerősöm is oda jár és 1-2 hónap múlva asszem én is ott fogok kikötni...

2009. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úúú nagyon köszönöm! Egyszerűen annyira kétségbe vagyok esve :( Nagyon bízom benne, hogy tudnak segíteni!
2009. okt. 25. 14:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Tapolcán, a Pannon Reprodukciós Intézetben TB alapon vannak a vizsgálatok.
2009. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat! Nem hiszitek el mennyit segítettetek nekem ezzel! Még egyszer köszönöm, mindkettőtöknek!
2009. okt. 25. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én a SOTE I. Női Klinikára járok. A vizsgálatok ingyenesek (a műtét is) és az orvosok és nővérkék is nagyon kedvesek. Szerintem ez sem utolsó szempont :)

Ha bármilyen kérdésed van írj nyugodtan, szívesen válaszolok!

2009. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Megkérdezhetem, hogy ez hol van pontosan? Előre is köszönöm a válaszodat! :):)
2009. okt. 25. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 1085 Budapest, Baross u. 27
2009. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm :):):)
2009. okt. 26. 15:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Remélem sikerrel jársz :)

Üdv.

2009. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!