Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek belemenjek?

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és a pasimmal nagyon szeretjük egymást.És ő már szeretne egy babát.En iskolába járok de ő neki is kéne de nem jár hanem néha eljár helyette dolgozni.
2013. aug. 2. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Majd ha nem néha jár el dolgozni...


Amúgy ne.

Szerintem nem tudod, mivel jár egy gyerek.

2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Természetesen. Rendkívül érett vagy már, tehát igen, igen, igen! ^^

Huelye.

2013. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Kamu kérdéseket ne tegyél fel, menj aludni kislány.
2013. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát hogyne,szülj neki vagy 10-et!

Idióta...

2013. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
21:31 azért tettem fel itt a kérdést hogy lássam mások véleményét is.És azért mert megkérdezem attól nem biztos hogy szülök is gyereket...idióta
2013. aug. 2. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első az iskola legyen! Ha elvégezted, barátod is, avagy lesz neki biztos állása, keresete, akkor lehet róla beszélni... Addig senkinek se lenne jó.

Meg különben is, ne azért vállalj gyereket mert a barátod akad, hanem majd ha te is biztos leszel benne.

2013. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16 évesen ne azon törjétek a buksitokat, hogy gyereket szülj. Egy gyermek, hatalmas felelősséggel, és nagy anyagi kiadásokkal jár. Ha azért írtál ide csak, mert véleményeket gyűjtesz, akkor hallgass azokra, akik normálisan válaszoltak, de ne süllyedj le azok szintjére, akik le idiótáznak....szóval, nekem vannak gyermekeim, tudom mivel jár!!! Először is járd ki az iskolát, te is, és a barátod is!!! Legyen munkahelyetek, legyen saját lakásotok, és annyi megélhetőségetek, hogy a babának amire szüksége van, azt meg tudjátok venni. Ez kb havonta amiről beszélek, legalább 150 ezer ft, minimum....és ez nagyon az alja....szóval majd ha ezt meg tudjátok teremteni, utána gondolkozzatok gyermek vállalásban. És még egy....azon is gondolkozz el, mivan ha a barátod teherbe ejt, és 1 év múlva lelép? Ott maradsz egy pici babával...ez lehet csak egy fiatal kori fellángolás, de utána Te egy életen át szenvedni fogsz...és egy baba egész embert, és egész családot kíván!!! Ezeken gondolkozz el!!! Nagyon nagyon fiatalok vagytok...nektek még tanulni, és szórakozni kell.
2013. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még ne! Tudom, hogy nehéz elképzelni, hogy 2 év múlva már nem fogjátok egymást így szeretni, de nagyon is lehetséges. Én remélem, hogy igen, de legalább engedd, hogy kiderüljön.

Ha majd akkor is szeretnétek, akkor jó helyre kerül a baba. Most még nem lenne jó neki, és nektek sem.

2013. aug. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NE!
2013. aug. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kell gyereket szülni a semmire!! Ugyanis én személyszerint nem akarok még egy gyereket eltartani, épp elég van a felelőtlenül szült kölykökből!!! Ezt te is tudhatnád, és ha nem lennél butácska akkor ezt a kérdést eszedbe se jutna feltenni!!
2013. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!