Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenjek?

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés
4. alkalommal volt véres a székletem, az orvos azt mondta be kéne feküdnöm 3 napra a kórházba, nem ehetek 3 napig mert csinálnak tükrözést is, nagyon félek , mi legyen? ja és ott dolgozok a kórházba 4 éve ismer mindenki.
2013. júl. 30. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A véres széklet nem játék, muszáj belemenned! Ha ott dolgozol és mindenki ismer, akkor biztosan kérhetsz altatást is, legalábbis én mindenképp kérnék, anélkül soha nem vállalnék tükrözést. Inkább most kapjál valami gyógyszert ha szükséges, minthogy halogasd és már csak a műtét segítsen. Az is lehet, hogy csak aranyér, de jobb az ilyet kivizsgáltatni. Jobbulást kívánok!
2013. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te csináld belátásod szerint.


Elmondom én mit csináltam! Nekem több hétig volt olyan, hogy nem hogy véres volt a székletem, de gyakorlatilag, mintha vér hasmenésem lett volna a székelés közben. DE soha eszembe nem jutott, hogy valami komoly bajom lehet. Több hónapig ittam (kb. 3 hónap volt) kamillateát folyamatosan reggel este. Akkor 3 hónap alatt elmúlt minden probléma, ennek lassan 7 éve. Mai napig nem tudom mitől volt, mert orvoshoz nem mentem. De nem is érdekel. Jól vagyok, panaszom nincs, 7 éve egy véres törlés nem volt.

2013. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp ki kell vizsgálni, a vér mindig kóros a székletben.

Én is ott dolgoztam, amikor volt vastagbél tükrözésem.

Nem jelentett semmit, illetve egy kis protekciót, előre vettek, nem kellett délutánig ott ücsörögnöm és izgulnom.

A véres széklet sosem játék. Lehet egyszerű banális ok.

A nagybátyámnál is régebb óta volt tünet. Akkor még csak polipja volt, amit lecsíptek volna. Most műtéten esett át, mert rosszindulatú daganattá alakult át az évek alatt.

A testvére is elment erre fel egy tükrözésre, neki van/ volt polipja, most levették, de évente kontrollra kell járnia.

2013. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, ne bagatellizáld el!

Át KELL ESNED a kivizsgáláson!

2013. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!