Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív? Megnézné...

Pozitív vagy negatív? Megnéznétek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. aug. 2. 20:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ma reggeli olyan halvány csíkos lett, hogy ha nem tudnám hol kell keresni a vonalat, akkor nem találnám meg. :( One step 10-es teszt volt a ma reggeli, amit meg feltöltöttem az egy X-epil 25-ös. De tegnap lett még 3 halvány One stepem is. Ez baj? Amúgy első baba és nem terveztük, de igazából régóta vágytunk rá. Nagy volt tegnap az öröm! Remélem minden rendben lesz...
2013. aug. 3. 10:02
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell tesztelni nem várt előtt, mert lehet csalódás a vége. Sok nőnek ha tesztelne pozitív lenne a tesztje, aztán mégis megjön. Szerintem most már nyugodj meg, és várj pár napot, ha nem jön meg addig sem, akkor megmaradt a baba. Ha megjön akkor azért halványabb a teszt, de ezt most még nem lehet megmondani, mert a terhességek nagy %-ban végződnek vetéléssel, de még nagyobb %-ban babával:))) Kénytelen leszel várni, bármennyire nehéz is.
2013. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tegnap nem jött meg és ma se adja jelét. Ilyen a reggeli tesztem:

[link]

[link]

Ez jó vagy már erősebbnek kellene lennie???

2013. aug. 5. 10:06
 14/16 anonim ***** válasza:

Mivel 2 különböző a teszt, így nem lehet megmondani erősödött e! Próbálj egy fajta teszttel tesztelni!


Ott a 2. csík az biztos

2013. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem pozitiv
2013. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hello segítségeteket szeretnem kérni .
2017. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!