Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vélemények Femibionnal kapcsol...

Vélemények Femibionnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Csupa jó! Csak ajánlani tudom. Nincs semmilyen mellékhatása (legalábbis nálam) pedig nagyon oda kell figyelnem magamra egy alap betegség miatt! Nincs tőle hatalmas étvágya az embernek. Szóval nagyon szuper szerintem!
2009. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pár hete szedem (amióta megtudtam, hogy jön a baba), és jónak tűnik. Első hárommal Elevitet szedtem, az fokozta a hányingerem, de a Femibion nem!
2009. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is Femibiont szedtem, már a terhesség előtt. Számomra nagyon bevált. Szimpatikus, hogy más az összetétele az első trimeszterben, hiszen logikusan más vitaminokra van akkor szüksége a babának. Szerintem teherbeesés előtt ajánlatos elkezdeni szedni, hiszena folsav nagyon fontos az első pár hétben.

Egy 7,5 hónapos gyönyörű és csibész kislány anyukája

2009. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is a Femibiont szedem, és szerintem is nagyon jó! Nekem sincs semmi féle mellékhatása, se hányinger, se szorulás, szédülés, semmi! Az első 3 hónapban a Femibion 800-at szedtem, most a Femibion 400-at, minden másnap. Az orvosom ajánlotta így.
2009. okt. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Elevitet szedtem eddig de a femibion a metafolin miatt talán jobb lesz. Sajnos 2 baba ment már el ebben az évben, túl korán.

2009. okt. 24. 11:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Femibiont szedek Én is nagyon jó kivéve azt hogy nem tudok rendesen wc-re menni mert vas több van benne mint a többibe és engem megfog.

2009. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül?én is akarok ilyet szedni
2009. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia


Ebből is kettő van femibion 800 és 400. A 800ast kell a tizenkettedik hétig szedni, a másikat 12 héttől. Ha jól emlékszem 60 darab 4000 forint környéke a 400asból

2009. okt. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos drága,(3200-ért vettem), de nagyon jó az összetétele, és nincs tőle hányingerem. Olyan formában tartalmazza pl. a folsavat, ami mindenkinél fel tud szívódni (ez fontos tényező). Én ajánlom.
2009. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tegnap 11:47 hol van a femibionban vas? Mert en eddig nem talaltam benne. Vagy csak vak volnek???

Nem kotozkodni akartam...de tenyleg nem olvastam a dobozon a vastartalmat

2009. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!