Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim: az első egy...

A tüneteim: az első egy hétben szúrkált a petefészkem, majd kezdtek érzékenyek lenni a melleim és a mellbimbóm, és ez mellé most társultak az alhasi görcsök (nem állandó), mintha meg akarna jönni (ez is már egy hete tart). Terhesség tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruám 06.02-án volt, a kedvesemmel 06.14-én és 16-án voltunk együtt,ez idő alatt volt kb.pé. Jövőhéten kéne megjönnie 30-án mert 28 napos ciklusaim vannak.

Már annyira szeretnénk, h összejöjjön a picur.


2008. jún. 26. 23:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, én kérdeztem, azt még elfelejtettem leírni, hogy az utóbbi egy hétben nincs étvágyam ami rám nem jellemző, és mivel alig eszek annak ellenére állandóan fel vagyok puffadva.
2008. jún. 26. 23:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhességre utal. Csinálj tesztet.Drukkolok!!!
2008. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, h babós vagy! Ha a teszt esetleg mégis negatívat mutatna, nem szabad elkeseredni, mert azért inkább a nem várt menstruáció első napjától értékelhető inkább az eredmény. Barátnőmnek 30 napos ciklusnál a 31dik napon még negatív volt az eredmény, pedig babós volt. Ha nem jön meg időben, akkor 30án v utána csinálj ismét tesztet. Perzse, csak ha ez nem lesz rögtön +!

Drukkolok!

2008. jún. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!