Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen problémákat okoz a...

Milyen problémákat okoz a méhszájseb a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Az orvosom megállapította,hogy méhszájsebem van.De mivel babát szeretnénk, igy azt javasolta,hogy a fagyasztást hagyjuk a szülés után.A babára nem veszélyes.

Akinek volt, van ilyen "sebe" milyen tünetei voltak?


2009. okt. 22. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és vérzéssel, ill. erős fájdalommal járt, mert sajnos soká kerültem hozzáértő orvoshoz. Viszont 1 hónapos kezelés után teljesen rendbe jött.
2009. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeretkezés és/vagy orgazmus után pecsételő vérzés volt de nem mindig. Simán, a harmadik ciklusban teherbe estem mellette.
2009. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, ha megkérdezhetem az első válaszolótól, neked milyen jellegű fájdalmaid voltak?Valószinű, hogy ettől fáj a hüvelyem, okozhat hüvely gyulladást?

Másra nem tudok gondolni, mert most voltam kivizsgáláson és minden leletem pozitiv lett.

2009. okt. 22. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy bakteriális fertőzésem volt, ami folyással, és nagyon enyhe hüvelyi fájdalommal járt. Rögtön elmentem orvoshoz, aki közölte, hogy pihenjek otthon egy hetet, de igazából semmi gond.Aztán 1 hét után már nagyon fájt az egész alhasam, a derakam, alig tudtam ülni, visszamentem, és közölte, hogy semmi bajom. Pár nap múlva vérezni kezdtem (nem együttlét után)elég erősen, és már aznap fogadni tudott egy magándoki, aki rögtön elkezdte a kezelést.

1.

2009. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem (2. válaszoló) enyhe hüvelyi fertőzést okozott. Két hetes hüvelykúpos kezelés megoldotta a problémát. Fájdalmaim nem voltak.
2009. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy mi is babát szeretnénk, és rögtön rákérdeztem az orvosomra, hogy a méhszájseb okozhat-e gondot, és azt mondta emiatt nem kell aggódni.

1.

2009. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm, tehát ennek köszönhetem a hüvelyi gondjaimat.Én Gynoflor-t vettem ezt használtam, és nekem is elmult a fájdalom.Most van múlóban a mensesem és ismét érzem,ugy néz ki meg kell ismételnem a kúrát.

Remélem minél előbb sikerül teherbe esnem, és utána lefagyasztják.

Szép napot mindenkinek!

2009. okt. 22. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem folyton megállapítják, majd rá mondják, hogy gyógyult. Most vagyok 10 hetes pocakos, múlt héten vették le a rákszűrést, és olyan ronda a méhszájsebem, hogy amint hozzáért a kacsa elkezdett dőlni belőle a vér. Mondta az orvos, hogy ez egy steril gyulladás, a 12. héttől kezelni kell gyógyszeresen. Remélem a babának nem lesz baja emiatt.
2009. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Állítólag a baba nincs veszélyben méhszájseb esetén.

Biztos a te babád is biztonságban van.

Boldog babavárást, és minden jót kivánok!

2009. okt. 22. 15:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Még annyi, hogy az én méhszájsebre utaló tüneteim: együttlét után vérzés, közben fájdalom. Ez a babagyártást megelőző hónapokban nem tapasztaltam.

2009. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!