Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta próbálkozunk babával,...

Amióta próbálkozunk babával, mindig késik sokat a menzim. Miért?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk.Az első hónapban 11 napot késett.A másodikban 5 napot.És most még csak 1 napot késik,(bár remélem,h. nem fog megjönni)!Ezelőtt mindíg napra pontosan menstruáltam,28 naposak voltak a ciklusaim.Mihez viszonyítsam így az ovumat?Hogy számoljam ki?Görbém nincs,a reggeli hőm 36.8C. Bár múlt hónapban is ciklus végén mértem,magas volt 37C körül volt mindig.És mégis megjött.

Szóval járt már így valaki,v. mitől lehet?


2009. okt. 22. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tutira pszichés dolog. Ugyanígy vagyok én is. Mióta babaprojekten vagyunk, azóta mindig késik. Tesztelek, de minek, hisz negatív. A múlt hónapban 46 napra jött meg. Most figyeltem magam sejtem mikor volt nagyjából peteérésem, ha minden igaz, most csak 39 lesz.
2009. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos az is előfordulhat, hogy eddig mindig sikerül teherbe esni, csak nem maradt meg. Állítólag rengeteg terhesség úgy megy el, hogy az ember észre sem veszi. :(

Nagyon drukkolok, hogy most biztos babás legyél és kilenc hónap múlva megszülessen a kisbabád. :)

2009. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2009. okt. 22. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan védekeztetek? Ha gyógyszerrel, lehet, hogy még nem állt be a ciklusod. És szerintem is lehet, hogy sikerült, csak nem maradt meg.
2009. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk sosem,ill. megszakításosan csak.Nem lett volna gond belőle,ha korábban jött volna a baby.Hát nem tudom.Múlt hónapban is 4 tesztet csináltam,jobb minőségűeket.Csak mutatott volna valamit ha babás lettem volna.
2009. okt. 22. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, velem ez történt most és 4 tesztem volt +, aztán megjött. Akkor biztos pszichés. Esetleg valamilyen teát nem iszol, ami bekavart?
2009. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem iszok,bár az tény,hogy amikor a ciklus végéhez közeledem,nagyon várom h. ne jöjjön meg,és máris tesztelek.És ha nega nem hiszem el,másnap tesztelek újra...Lehet ez a baj........:(
2009. okt. 22. 20:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok.

3 hónapja vagyunk babaprojekten.Eddig mindig 28 napra jött meg a menstruációm,azóta 31-41 napra:(.

Én sem tudom mitől lehet.

Minden nap figyeltem a hőmet,a restem minden rezdülését.

Most ebben a hónapban csak a 10. ciklusnaptól mérem a hőt.

Próbálok nem csak erre figyelni.

Hátha tényleg a görcsölés miatt.

2009. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!