Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hét 1 napos terhességet ki...

4 hét 1 napos terhességet ki mutat már a teszt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. júl. 24. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Én négy hetes voltam amikor pozitív tesztet kaptam. 6 hetesen mentem először dokihoz, és már látszott az uh-n.

Szerintem nem mindegy, milyen a teszt.Én a dm-ben vettem, 1290 forintért, a nevére sajnos nem emlékszem.

2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben Köszönöm ma Én is meg veszem a tesztett! nemsokára!
2013. júl. 24. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységű már ki fogja mutatni szerintem. Lehet, hogy nem túl erősen, de ott lesz a csík, ha babás vagy.
2013. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4 hét 1 napot honnan számítod?

Előző menses első napjához képest számoltad le?

Én június 27.-én menstruáltam és általában 30 naposak a ciklusaim vagy max 1-2 nappal néha előtte is megszokott jönni 28-29 napra de azért ált 30. Ez alapján pénteken lenne a 30. nap szóval ma szerdán járok a 28. napon szerintetek érdemes lenne akár már nekem is tesztelni?

Több mint 1 hete melegséget érzek a pociban és 1-2 napja mintha érzékenyebb lennék a szagokra.... Szerintetek mikor teszteljek a vateráról rendeltem tesztet 10es erősségű, ha jól tudom, a legolcsóbb stixes változat... Van aki már használt ilyet?

2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vateráról rendelt (nem az általad írt típusú) teszt már a 10. dpo-n kimutatta a terhességet, a 12. dpo-n egyértelmű, bár még halvány csíkom volt, a 14. dpo-n már szép, láthatóan erősödő csík. A 10. dpo a ciklusom kb. 27. napja volt.

Szerintem kimutatja már nálad is!

2013. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy érdemesebb kivárni az egy hét késést...tudom, hogy idegölő, de lehet, hogy nálad nem termelődik gyorsan a terhes hormon, vagy később volt a fogantatás....annyi minden közrejátszhat.Akkor tesztelj, ha nem borít ki teljesen, ha esetleg negatív még a teszted.Nekem egy hét és két nap késés után mutatta ki.
2013. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves 8-as válaszoló mit jelent a dpo. rövidítés, amiket a napok után írtál?


Én mára nem várom, reggel rápisiltem egy 50Ft-os vaterás tesztcsíkra és negatív lett, de ettől függetlenül még bizakodó vagyok pláne addig amíg nem jön meg!

Hétfőre tervezem a következő tesztelést feltéve ha addig nem jön meg.

2013. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

DPO: az ovulációtól eltelt napok száma.

Tehát a 10. dpo az ovuláció utáni 10. nap (az ovuláció napja a 0. nap)

2013. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!