Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt? Az eddig...

Ovulációs teszt? Az eddig rendszeres 28 napos ciklusom gondolt egyet és múlt hónapban 36 napra jött meg.

Figyelt kérdés
Gondolom már akkor is késöbbre esett a peteérésem, ezért nem jött össze a baba. Most vettem ovu tesztet, ma vagyok a ciklus 18. napján és az ovu teszten a tesztcsik jól kivehetö, viszon nem olyan erös mint a kontrollcsík. Már napok óta ilyen erös, de nem tudom hogy ezt lehet e pozitívnak venni.Persze tudom hogy ez papír szerint negatív....tapasztalatok????? Lehet úgy peteérésem hogy nem lesz ugyan olyan erös vagy erösebb a tesztcsík?
2013. jún. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egyéni. Elvileg ugyanolyan erősnek vagy erősebbnek kell lennie, de előfordulhat, hogy így is megvolt az ovu.

Szerintem többre mennél a hőmérőzéssel.

2013. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én épp most csináltam egyet, vagyis 2 fajtát ugyan azzal a pisivel és képzeld az egyiken ott a csík igaz halványan a másikon még csík, sincs a kontroll csík mindegyiken egyforma!Szóval itt már bármi lehet!!!:)
2013. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én 1,5 órája csináltam a tesztet,eddig a mai volt a legerösebb. De olyan késöinek tartom hogy 18. napon még nem volt pozotiv...Te hanyadik napon vagy?

Ha most sem jön össze a babó akkor következö hónapban elkezdek hömérözni. Már 2 hete hogy 2 naponta együtt vagyunk,nehogy elszalasszuk a napot :) ezért is nem igazán tudom ellenörizni a hüvelyváladékom hogy mikor tojásfehérjeszerü.

Kedves utolsó ,azért a tesztek sem mutatnak mindig valós eredményeket. Lehet a te esetedben nem egyforma érzékenységü volt a 2 teszt ezért kaptál 2 különbözö eredményt.

2013. jún. 1. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan olyan erőségű volt! az egyik one step a másik proMartis one step!Mindegy is előbb utobb összejön majd nekünk is és nektek is!:)
2013. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy legyen :)
2013. jún. 1. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!